loading...

احساس آرام

با احساس آرام و مثبت ، میتوان کیفیت اتفاقات زندگی را به بهترین شکل ممکن تجربه کرد.

محمد صاحبی بازدید : 26 جمعه 07 شهريور 1399 نظرات ()

 

 

 

ما به شکل ناخواسته و غیر ارادی تحت تاثیر تلقینات اطرافیانمان قرار می گیریم. سخنانی که از طریق گوش هایمان وارد ذهن ما می شوند قطعا" بی تاثیر نیستند. آنچه را که ما با چشمانمان می بینیم هم بدین گونه هستند. بطور کلی ورودی های ذهن ما نقش مهم و تعیین کننده ای در ایجاد کیفیت خوب یا بد ، در روند زندگی ما دارند

 ذهن ناخودآگاه ما همیشه آماده دریافت پیام است. این پیام ها از طریق ضمیرخودآگاه که همان حواس پنجگانه و ارتعاشات فکری هستند ، وارد ذهن و ضمیرناخودآگاه ما می شوند.

محمد صاحبی بازدید : 24 یکشنبه 26 مرداد 1399 نظرات ()

 

بسیاری از آدم ها ، کیفیت اتفاقات آینده را به شکل دلخواه خودشان ( یا خوب یا بد ) در ذهن خود به تصویر میکشند غافل از اینکه به تصویر کشیدن آن اتفاقات و تجسم آنها به شکل خوب یا بد ، در واقع به واقعیت در آوردن آن اتفاقات در آینده به همان شکل مجسم شده هستند.

اما چگونه این اتفاق رخ می دهد ؟

 ضمیرناخودآگاه ما رابط بین کائنات و اتفاقات زندگی ما است. وقتی که ما شروع به فکر کردن و تجسم یک اتفاق به شکل ناخوشایند می کنیم ، در واقع درحال ارسال فرکانس های خاصی به  کائنات از طریق ضمیرناخودآگاه خود هستیم. نکته جالب اینجاست که وقتی ما صحنه ای را در ذهن خود مجسم می کنیم ، معمولا" اگر آن تجسم خیلی حساس و مهم باشد ، به همراه آن در ما یک احساس خاصی هم ایجاد میشود. احساسی که فرکانس آن دقیقا" با فرکانس آن افکار به تصویر کشیده شده درذهن ما یکی هستند.

محمد صاحبی بازدید : 35 جمعه 17 مرداد 1399 نظرات ()

 

 

فکر کردن به گذشته  و  مرور شکست  ها و ناکامی های گذشته  که در سالها قبل برای هریک از ما رخ داده است می تواند احساس ما را خراب کند. وقتی که به آنها فکر می کنیم به نوعی خودمان را ملامت و سرزنش می کنیم که چرا تویی که می توانستی آن کار را بدون اشتباه و به گونه ای بهتر انجام بدهی ، انجام ندادی؟

یا اینکه چرا از مسیر میانبر نرفتی ؟ یا اینکه چرا و هزاران چرای دیگر برای خودمان ردیف می کنیم

اما چرا ما در گذشته کارهای اشتباهی مرتکب شده ایم که اکنون باید به آنها فکر کنیم ، آنها را مرور نمائیم و حسرت بخوریم و کاسه چرا و اما و چه کنم به دست بگیریم .

 

تعداد صفحات : 26

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
گفتار، افکار و احساسات مثبت یا منفی ما ، در قالب کدهایی ویژه ، به کائنات عالم فرستاده می شود و کائنات بر مبنای آنها ، کیفیت اتفاقات زندگی ما را به شکل خوشایند یا ناخوشایند تدارک می بیند. لذا هیچ رویدادی به شکل تصادفی رخ نمی دهد.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • نظرسنجی
    از مطلب های سایت راضی هستید ؟