loading...
احساس آرام _ ارتباط با ضمیرناخودآگاه و کائنات
احساس آرام

همیشه آرام باش اگر می خواهی بزرگی را تجربه کنی

به یاد داشته باش که بزرگترین اقیانوس جهان هنوز هم آرام است.

محمد صاحبی بازدید : 544 پنجشنبه 12 تیر 1399 نظرات (0)

 

 

راستش را بخواهید تمام این داستان ها بر می‌گردد به کیفیت زندگی آدمها.

آدمها با نوع گفتار،افکار، احساسات و اعمالی که انجام می‌دهند با ایجاد احساس مثبت یا منفی در خود، کیفیت اتفاقات زندگی خود را رقم می‌زنند.

خوب طبیعی است که هر آدمی با داشتن احساس مثبت و آرام، قطعا" باید اتفاقات خوبی را در زندگی خود تجربه کند. اما گاهی اوقات شخصی در موقعیتی قرار می‌گیرد که طبق قوانین کائنات، باید یک بلائی سرش بیاید اما آن بلا و حادثه ناگوار از کنار گوشش گذشته و او جان سالم به در می‌برد.

اما چرا و چگونه این اتفاقات رخ می‌دهند.

 

همانگونه که هر کسی ممکن است در یک بانک حساب پس انداز داشته باشد، کائنات نیز همین گونه هستند.کائنات هم بر اساس دریافتی‌هایی که از طرف ما به دست می‌آورند یک حساب ذخیره برای ما ایجاد می‌کنند. ( برای دیدن بانکی به نام کائنات اینجا کلیک کنید).

در این حساب تمام کارهای خوب و بد ما نوشته و ثبت می‌شود. از  کوچکترین کار خوب یا بدی که انجام می‌دهیم در آنجا ثبت و بایگانی خواهد شد.

این حساب هم مانند همان حساب پس انداز بانکی، در صورت لزوم و مواقعی که ما نیاز داریم به کمک ما خواهند آمد.

همانگونه که شما در هنگام نیاز به پول، به بانک مراجعه می‌کنید و از حساب پس انداز خود برداشت کرده و مشکل مالی خود را حل می‌کنید، کائنات هم اینگونه است. در مواقعی که ما ناخواسته در معرض یک حادثه و رویداد ناخوشایند قرار می‌گیریم و طبق قانون کائنات باید یک اتفاق ناگوار را تجربه کنیم(این اتفاقات بر مبنای سخنان، افکار، و احساسات ما بوجود می‌آیند) به یک باره مشاهده می‌کنیم که به طرز شگفت انگیزی از آن حادثه جان سالم به در برده و به قول معروف شانس می‌آورید.

در واقع چیزی بنام شانس وجود ندارد. شانس همان امتیازات ما در حساب ذخیره خودمان در کائنات است.

حالا هر کسی که با اعمال خوب خود حساب ذخیره بهتری در کائنات داشته باشد، در مواقع لزوم، بیشتر می‌تواند از آن امتیازات استفاده نماید.

پس حالا که مشخص شد این پس انداز چقدر می‌تواند به درد ما بخورد باید تا می‌توانیم در سخن گفتن و ایجاد افکار و احساسات خوب و مثبت تلاش کنیم.

شاید برایتان جالب باشد اما به همین راحتی می‌توانیم برای خودمان در کائنات پس انداز ایجاد کنیم.

به عبارتی در این هنگام می‌توان گفت که انگار کائنات عالم با ما پارتی بازی کرده و ما از آن مشکل و خطر جان سالم به در  برده ایم. در واقع در قانون کائنات چیزی به نام پارتی بازی و استثنا وجود ندارد اما با نوع رفتار، افکار و احساسات ما، کائنات با بهره گیری از حساب ذخیره ایجاد شده در گذشته، می‌تواند قوانین را جابه جا نماید.

اما این اتفاق فقط زمانی رخ می‌دهد که ما در حساب پس انداز خود اندوخته و ذخیره کافی داشته باشیم.

ممکن است این سوال پیش بیاید که اگر ما در حساب پس انداز ذخیره خود در کائنات دخیره کافی نداشته باشیم آنگاه چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در این هنگام ما طبق قوانین دقیق  کائنات مورد مجازات قرار می‌گیریم.( برای دیدن مجازات کائنات اینجا کلیک  کنید).

تصور کنید شخصی در حال عبور در طول پیاده رو است. به آرامی قدم می‌زند و با خیالی آسوده از اینکه پیاده رو حریم عابر بوده و هیچ آسیبی متوجه وی نخواهد شد در حال قدم زدن است.

ناگهان تایر چرخ یک خودرو در خیابان جدا شده و با سرعت زیاد از پشت سر با وی برخورد می‌کند. ( کلیپ مستند این ویدئو در اینستاگرام موجود است).

در وحله اول کمی تعجب برانگیز است. اما هیچ تعجبی ندارد. آن تایر خودرو وسیله ای برای کائنات است تا آن شخص را مجازات کند.

آن شخص با افکار، اعمال و احساسات خود آن اتفاق را به آن شکل جذب کرده است. این همه آدم، چرا فقط باید به سر آن شخص برخورد نماید؟! ( در کنار آن آقا، خانمی دوش به دوش او در حال حرکت بود).

این اتفاقات به هیچ عنوان، تصادف نیست.

ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا باید آن تایر چرخ به آن شخص برخورد کند. چرا آن خودرو و چرا آن شخص؟!

آن همه خودرو در خیابان در حال حرکت هستند. یا اصلا" چرا باید تایر یک خودرو مامور انجام دستور کائنات باشد؟ یا مثلا" چرا بواسطه زمین خوردن یا برخورد شئی از ساختمان یا هر اتفاق دیگری مجازات نشده است.

تمامی این اتفاقات با یکدیگر در ارتباط هستند. یعنی مالک آن خودرویی که تایر چرخش رها شده، یا نوع آن خودرو و زمان پدید آمدن آن رویداد، محلی که باید آن اتفاق رخ بدهد و موارد دیگر، همگی زیر مجموعه قوانین کائنات هستند.

گاهی اوقات شنیده اید که می‌گویند اگر فلانی چند ثانیه زودتر یا دیرتر حرکت کرده بود آن حادثه برایش رخ نمی‌داد.

اصلا" چنین چیزی محال است. وقتی اتفاقی قرار باشد رخ بدهد بدون کوچکترین تاخیری رخ خواهد داد. در زمان و مکان دقیق و مشخص شده خودش.

اما این اتفاقی که باید حتما" رخ بدهد چرا رخ می‌دهد؟ چرا باید حتما" رخ بدهد؟

چون ما خودمان با رفتار، افکار، و احساساتمان آن اتفاقات را طلب کرده ایم.

شاید به نظر عجیب بیاید اما این یک حقیقت غیر قابل انکار است.

 آن زمانی که به راحتی، هر مطلبی را به زبان می‌آوریم یا زمانی که دائما" غمگین و افسرده هستیم و ناسپاسی می‌کنیم، زمانی که با سخنان یا رفتارمان باعث آزردن کسی می‌شویم، آن موقع اصلا" یادمان نیست که در حال ذخیره کردن در اندوخته حساب پس اندازمان در کائنات هستیم.

بعضی ها همواره زیبا سخن می‌گویند. آنها مراقب هستند که جملات و واژه های ناپسند به کار نبرند. با احساس خوب و مثبت خودشان همیشه باعث آرامش خود و دیگران هستند.

 حتی اگر در  گذشته ناخواسته خطائی هم مرتکب شده باشند، و یک مجازات در پیش روی آنها باشد، بواسطه کارهای خوبشان از آن اتفاق ناگوار جان سالم به در خواهند برد.

اجازه بدهید خیالتان را راحت کنم. اگر قرار باشد زلزله بیاید، سیل، ویروس کرونا، یا هر پیش آمد دیگری، شما همان مقدار آسیب خواهید دید که سزاوارش هستید.

این بستگی به میزان ذخیره پس انداز شما در کائنات عالم دارد. اصلا" نگران این نباشید که ویروسی به نام کرونا الان در حال جولان دادن است و هر لحظه ممکن است شما را هم آلوده کند. ( این به آن معنا نیست که بهداشت را باید فراموش کنیم. خیر. رعایت کامل بهداشت و پروتکل های بهداشتی هم جزئی از ذخایر ما در کائنات محسوب خواهند شد چون یک کار مثبت تلقی می‌شود. اهمیت ندادن به بهداشت فردی و اجتماعی برخلاف قوانین کائنات است).

اصلا" نه این بیماری یا هر بیماری دیگر، یا هر اتفاق دیگری تا زمانی که شما خودتان با سخنان، افکار، و احساسات و رفتار خودتان آن را دریافت نکنید هرگز به سراغتان نخواهد آمد.

این مطلب را من نمی‌گویم بلکه قوانین کائنات هستی می‌گویند. کائناتی که به شدت مراقب ما هستند و در هر لحظه در حال مانیتور کردن ما می‌باشند.

دوربین های ریزبین و دقیق کائنات هر لحظه در حال رصد کردن سخنان، افکار و احساسات خوب یا بد ما هستند.

لازم به ذکر است که همیشه و در همه حال باید نکات بهداشتی بصورت کامل و صحیح رعایت شود.

خوب وقتی که ما می‌توانیم به راحتی کیفیت اتفاقات زندگی خودمان را به دست خودمان تعیین کنیم چرا این کار را نکنیم و دست روی دست بگذاریم و رخ دادن حوادث زندگی را به حساب شانس و تقدیر و سرنوشت بگذاریم.

حال این گوی و این میدان. از این به بعد تصمیم بگیرید که تا چه میزان می‌خواهید از اتفاقات بد و ناگوار جان سالم به در ببرید. چقدر دوست دارید در هنگام رانندگی در خیابان و بزرگراه کاملا ایمن و در کنف حمایت کائنات خداوند باشید.

تصمیم بگیرید که چه میزان دلتان می‌خواهد که در برابر انواع بیماریها و اتفاقات و بلایای طبیعی جان سالم به در ببرید و همیشه سلامت باشید.

اینجا دیگر تصمیم با خود شماست. در برابر اتفاقات ناگواری که احیانا" متحمل می‌شوید هیچ کسی جز خودتان مقصر نیست. کسی را ملامت نکنید. مراقب کلام خود باشید. بقول "اسکاولشین" در کتاب چهاراثر، کلام تو عصای معجزه گر توست. آری شما می‌توانید با کلام و سخن خود باغی پر گل  یا تونلی از آتش، برای خود ایجاد نمائید.

مثال های زیادی در این مورد وجود دارد و شما حتما" از دوست و آشنا یا از طریق رسانه ها دیده و شنیده اید  که در یک حادثه ای که برای قطار یا یک کشتی اتفاق افتاده و یا انفجاری که در یک معدن ذغال سنگ رخ داده، عده ای صدمه جانی دیده و عده ای دیگر هیچ آسیبی ندیده اند.

دوستان، هرگز وارد جزئیات قوانین کائنات نشوید. هرگز سعی نکنید که از این قوانین سر در بیاورید و موشکافی کنید. زیرا هرگز پی به اسرار کائنات نخواهید برد. زیرا این اسرار فقط در نزد خداوند است، و فقط در این حد به ما آگاهی داده شده که بدانیم با رفتار و افکار خودمان قادر هستیم کیفیت اتفاقات زندگی خودمان را تغییر بدهیم.

هرگز سعی نکنید پی ببرید که چگونه این کار اتفاق خواهد افتاد. چگونه کائنات این اتفاقات را کنار هم چیده مان می‌کنند و از این قبیل سوالات که به نوعی فضولی در قوانین پیچیده و مرموز کائنات است.

فقط پیروی کنید. مطیع محض قوانین کائنات باشید تا به بهترین شکل ممکن زندگی کنید.

خداوند عزیز این جهان را قانونمند آفرید. فرمود من این جهان را قانونمند و هوشمند خلق می‌کنم و خود فقط آن را مانیتور خواهم نمود.

هرکسی بر طبق قوانین دقیق آن عمل کند، آنگاه کیفیت اتفاقات زندگی اش به زیباترین شکل ممکن رخ خواهد داد.

هرکسی هم که این قوانین را رعایت نکرد باید مجازات بشود. برای کائنات هم هرگز تفاوتی ندارد که این شخص کیست و از کجاست؟

برای کائنات شخص اهمیت ندارد. بلکه اعمال اوست که مورد نظر میباشد.

برای کائنات تفاوتی ندارد که یک بنده صالح خدا کاری اشتباه و خارج از قوانین کائنات انجام بدهد یا یک شخص بی دین و معصیت کار، قوانین کائنات را زیر پا بگذارد.

همانطور که برای چراغ راهنمائی و رانندگی تفاوتی ندارد که چه کسی و با چه نوع اتومبیلی عبور می‌کند، اگر چراغ قرمز را نادیده بگیرد قطعا" جریمه خواهد شد. این کار به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. قوانین کائنات هم چنین هستند و این اتفاقات به صورت سیستماتیک و هوشمند انجام می‌شود.

خرج کردن از حساب ذخیره کائنات، در هر زمان و هر مکانی امکان پذیر است و اتفاق خواهد افتاد.

با سخنان، افکار، و احساسات مثبت و آرام، همیشه بهترین اتفاقات را در زندگی خود تجربه نمائید.

پایان

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
وبلاگ احساس آرام می خواهد بگوید که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی رخ نمی‌دهد و هر پیش آمدی نتیجه سخنان،افکار و خصوصا" احساسات مثبت یا منفی ما است که در قالب اتفاقات و حوادث خوشایند یا ناخوشایند در زندگی ما پدیدار می‌شوند.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از مطلب های سایت راضی هستید ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 105
 • کل نظرات : 12
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 25
 • آی پی دیروز : 109
 • بازدید امروز : 61
 • باردید دیروز : 429
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 23
 • بازدید هفته : 1,374
 • بازدید ماه : 61
 • بازدید سال : 25,730
 • بازدید کلی : 3,013,554