loading...

نقش احساس آرام در ضمیرناخودآگاه و کائنات

با احساس آرام و مثبت می توان کیفیت اتفاقات زندگی را به بهترین شکل ممکن تجربه نمود

محمد صاحبی بازدید : 352 شنبه 23 شهريور 1398 نظرات ()

 

خوشبختی  چیزی نیست که بتوان در بیرون از خود  به دنبالش گشت. خوشبختی در درون شماست.

خوشبختی در ذهن شما جای گرفته است ،اما خودش را نشان نمیدهد مگر زمانی که شما بخواهید.خوشبختی یک ذهنیت است.خوشبختی یک باور است.

کودکان خوشبخت هستند زیرا که اصلا به خوشبختی فکرنمیکنند.

محمد صاحبی بازدید : 401 شنبه 23 شهريور 1398 نظرات ()

 

همانگونه که قبلا" در موضوع " کائنات" اشاره شده است ، کائنات کاملا" هوشمند هستند. سر کائنات نمیتوان کلاه گذاشت و گولش زد. کوچکترین رفتار و فکر ما از نظرش دور نمی ماند و بواسطه ی انجام آن کار یا آن  فکر به خصوص ، به ما امتیاز میدهد.

ما آدمها با کائنات در ارتباط مستقیم هستیم و به نوعی بده و بستان داریم. یعنی دائما" در تعامل بوده و عمل و عکس العملی در جریان است. این تعامل بسیار پیچیده و در عین حال دقیق و جالب است. خیلی ها شاید ندانند که هوشمندی کائنات دقیقا" به چه معناست. چرا میگوییم کائنات هوشمند هستند و همه چیز را می فهمند و عکس العمل نشان میدهند.

جالب است بدانید که وقتی کسی یک زباله بر روی زمین می ندازد ، درحالی که میتواند آنرا در درون سطل زباله بریزد ، این به نوعی توهین به کائنات محسوب میشود.کائنات مانند انسان ها بلافاصله پاسخ نمیدهد بلکه بواسطه ی سیستم حساس و پیچیده ای که دارد عکس العمل نشان میدهد.

کائنات بابت اشتباهات و خطاهای آدمها ، آنها را جریمه میکند. اما این جریمه بسیار دقیق  محاسبه میشود. اگر کسی یک ته سیگاری را بر روی زمین بی انداز ، دقیقا" به اندازه ی کسی که در وسط اتوبان هنگام رانندگی یک کیسه پر از پوست پرتغال و سیب و تخمه را رها میکند متفاوت خواهد بود.

محمد صاحبی بازدید : 13 دوشنبه 18 شهريور 1398 نظرات ()

 

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که بارها با خودتان گفته باشید، چرا من نمیتوانم به راحتی به خواسته ها و آرزوهایم برسم؟ مگر نه اینکه ضمیرناخودآگاه ذهن ما ، قرارگاه قدرت بینهایت خداوند است و هر آنچه را که ما اراده نمائیم خلق میکنیم؟ پس چرا این اتفاق رخ نمی دهد؟

کائنات ( تمامی عالم هستی به غیر از شخص شما و خداوند مهربان ، کائنات نامیده میشود) بر اساس قوانین خاص خودش به خواسته ها و آرزوهای آدمها ترتیب اثر می دهد. کائنات به مانند بانک ها عمل میکند. شما وقتی میخواهید از یک بانک وامی دریافت نمائید باید ضمانتنامه یا اعتباری معادل آن وام درخواستی اتان داشته باشید که به بانک ارائه نمائید در غیر این صورت بانک به شما وام نخواهد داد.یا اگر وامی هم به شما تعلق بگیرد به اندازه ی اعتبارتان است نه بیشتر. مثلا اگر اعتبار شما یکصد میلیون تومان است دیگر نباید انتظار داشته باشید که یک میلیاردتومان وام به شما بدهند.

مهم نیست که وام درخواستی شما یا به عبارتی آرزو و خواسته ی  شما چه باشد، هرچه که باشد باید به اندازه و معادل آن اعتبار داشته باشید که به کائنات ارائه نمائید. اعتباری که کائنات از شما میخواهد " احساس آرام و مثبت و شاد بودن " است. آیا شما میتوانید شاد باشید؟ آیا میتوانید احساس آرام و مثبتی داشته باشید و همواره خوش بین باشید؟ممکن است کسی بگوید : ای بابا من الان هشتم در گروی نهم است و آنوقت تو از شاد بودن سخن میگویی!

دقیقا" نکته همین جاست. شما ( خطابم به کسانی است که تاکنون به خواسته هایشان به خوبی نرسیده اند) بخاطر همین طرز تفکر است که تا کنون  نتوانسته اید به خواسته ها و اهدافتان به خوبی دست پیدا کنید.همیشه همین حرفها را زده اید. بد بین بودن و منفی فکر کردن موجب میشود که شما نتوانید شاد بودن را تجربه نمائید. شاد بودن از نظر کائنات به معنی رضایت و خوشنودی قلبی است. کائنات با احساس درونی شما ارتباط بر قرار میکند. برای کائنات ، احساس رضایت و شاد بودن به معنی آمادگی برای جذب و دریافت ( وام ) است.

برای آنکه بتوانید شاد باشید یا بعبارتی احساس رضایت داشته باشید ، باید لیستی از تمام داشته هایتان تهیه کنید و به آنها نگاه کنید و بابت تک تک آنها از خدای مهربان تشکر کنید.تشکر و قدردانی فقط شامل خدای مهربان نمیشود بلکه شما باید از تمام کسانی که با آنها به  نوعی در ارتباط هستید مهربان باشید.اگر کسی در حق شما کار خوبی  کرده از او تشکر کنید. قدردان باشید. بدانید و مطمئن باشید که تشکر و قدردانی همیشه باعث میشود که آنچه که الان در اختیارتان است فزونی یابد. هرگز با خود نگویید، کسی که من میخواهم از او تشکر کنم اصلا" معنی تشکر را هم نمیداند ! مهم نیست. شما تشکر کنید.شما قدردان باشید تا همچنان بتوانید دریافت کنید.

زمانی که شما اظهار خرسندی و شاد بودن می کنید ، کائنات از این احساس خوب شما این چنین برداشت می کند که شما در حال حاضر در وضعیت خوبی به سر می برید . امکانات خوبی دارید و فضای کافی برای دریافت بیشتر دارید. به یاد داشته باشید که کائنات با احساس شما کار دارد نه فقط افکار شما . افکار و سخنان شما تشکیل پیامی را میدهند که به ضمیرناخودآگاهتان فرستاده میشود و اگر این افکار و سخنان شما مثبت و همراه با حس شادی باشند آنگاه ضمیرناخودآگاه این پیام شما را همراه با آن احساس خوب و مثبت به کائنات ارسال میکند.

کائنات به پیام هایی که همراه با احساس مثبت و خوش بینی و شادی است به سرعت پاسخ مثبت میدهد. اما اگر پیام شما منفی باشد. سخنان منفی به زبان بیاورید. نا امید باشید. منفی باف باشید. غمگین باشید، آنگاه حس بدی در شما ایجاد میشود. این احساس بد به همراه آن پیام های منفی به ضمیرناخودآگاه منتقل میشود و از آنجا به کائنات ارسال میشود. اینجا هم باز چون کائنات یک پیام قوی همراه با احساس دریافت کرده اند پاسخی منفی معادل آن پیام را به آن شخص تقدیم خواهند نمود.

اتفاقات وحوادث معجزه آسا و بزرگ و شگفت انگیز ، آرام آرام و به صورت پله ای رخ میدهند. معجزه ای در زندگی شما به صورت یکباره رخ نمی دهد مثلا به یکباره یک کیسه پر از طلا و جواهرات از آسمان روی سر شما نمی افتد. اگر چنین آرزویی داشته باشید تا صد سال دیگر هم این اتفاق رخ نمیدهد. معجزه در زندگی واقعی به شکل مرحله ای پدیدار میشود. یعنی شما با داشتن احساس مثبت و خوشحالی ، باعث میشوید که اولا" روحیه ای ایده آل داشته باشید و دوما" از نظر جسمانی در وضعیت قابل قبولی به سر ببرید. وقتی شما تن و بدنی سالم دارید مطمئنا" ذهن شما هم عالی خواهد بود.( حتما" ضرب المثل عقل سالم در بدن سالم را شنیده اید.)

شما همواره باید شاد باشید.همواره باید حس رضایت داشته باشید و همواره شکرگزار باشید. چون شما لحظه به لحظه درحال ردوبدل کردن اطلاعات به ضمیرناخودآگاه و کائنات هستید. هر لحظه ارتعاشاتی از شما به کائنات فرستاده میشود و کائنات بر اساس این ارتعاشات اتفاقاتی را معادل آنها سر راه زندگی شما قرار میدهند. وقتی که شما دائما" احساس مثبت و شادی دارید ،( شکرگزارهستید) در هر لحظه پیام ها و کدها و ارتعاشات مثبتی به کائنات ارسال کرده و مجموع این اتفاقات خوبی که سر راه شما قرار میگیرد ، شما را به یک معجزه هدایت میکند. آدمهای خوشحال و مثبت اندیش شانس بیشتری دارند برای برنده شدن و یا تجربه ی اتفاقات قشنگ در زندگی.

تحت هیچ شرایطی غمگین نشوید. اجازه ندهید غم و اندوه ، احساس بدی در شما ایجاد کند. به یاد داشته باشید که همین احساس بد بلافاصله به ضمیرناخودآگاه و کائنات ارسال شده و کیفیت اتفاقات زندگی شما را خراب خواهد کرد. و به این گونه است که بعضی ها همواره اتفاقات نامطلوب و ناخوشایندی را در زندگی اشان تجربه میکنند. آنها همیشه از زمین و زمان می نالندو شکایت دارند. آنها همیشه شکایت میکنند. اما نمیدانندکه این شکایت کردن ها و گله ها ، احساس منفی در آنها ایجاد میکندو این احساس بلافاصله توسط کائنات دریافت میشود.کائنات لحظه به لحظه به این احساسات بصورت عملی پاسخ میدهند. پاسخ کائنات به شکل های مختلفی است. بر حسب اندازه و شدت آن احساس ، عکس العمل کائنات هم متفاوت است. مثلا" گاهی به شکل یک پنچری ساده خودش را نشان میدهد. گاهی به شکل یک تصادفی که منجر به خراب شدن نیمی از اتومبیل شما خودش را نمایان میکند. گاهی هم به شکل یک سرماخوردگی ساده و گاهی هم به شکل یک بیماری خطرناک!

تکرار میکنم که کائنات قانونمند و هوشمنداست. کائنات با کسی تعارف و شوخی ندارد. کائنات با کسی دوست و رفیق نیست و ارتباط اختصاصی ندارد. کائنات باکسی خورده حساب شخصی ندارد. کائنات طبق برنامه ای که خدای مهربان به آن داده است ، موظف است تا طبق سخنان و افکار انسان ها به همراه احساسی که ارسال میکنند عکس العمل نشان بدهد.

اکنون شما باید تصمیم بگیرید که از این لحظه به بعد هرگز احساس بدی پیدا نکنید. برای اینکه احساستان خراب نشود مراقب کلمات و سخنان خود باشید. مراقب افکاری که از سرتان میگذرد باشید. بدانید که سخنان و افکار شما خوراک ضمیرناخودآگاهتان است. وقتی خوراک مسموم و منفی به ضمیرناخودآگاهتان ارسال میکنید آنگاه احساس بد و منفی پیدا میکنید. احساس منفی و بد شما به کائنات ارسال میشود و کائنات موظف است که اتفاقات زندگی شما را بر طبق آن پایه گذاری نماید.

 پایان

 

محمد صاحبی بازدید : 333 جمعه 08 شهريور 1398 نظرات ()

هر آنچه را که آدمی به خودش یا دیگران تلقین کند به شکل یک باور در ذهن ، نقش خواهد بست.

ضمیرناخودآگاه ، بدون اینکه از حقیقت موضوع با خبر باشد ، هر آنچه را که همراه با احساس و باور ، دریافت نماید ، تبدیل به معادل فیزیکی آن خواهد نمود.

برای روشن تر شدن مطلب توجه شما را به داستان آن چوپانی جلب میکنم که در صحرا وقتی زیر یک درخت پر از شاخ و برگ ، درحال استراحت بود ، ماری به وی نزدیک میشود و او را نیش میزند. مار بعد از نیش زدن چوپان بلافاصله مخفی میشود و در همین هنگام یک زنبور عسل در بالای سر چوپان نمایان میشود . 

محمد صاحبی بازدید : 204 سه شنبه 29 مرداد 1398 نظرات ()

از وقتی  که اون زن فال گیر بهم گفت که من تو زندگیم به هیچ جا نمی رسم ، همیشه هشتم گروی نهم بوده و هست.حرفهاش خیلی روم تاثیر منفی گذاشته. هرکاری میکنم نمیتونم اون فکرهای منفی رو ازسرم دور کنم.

اینها قسمتی از صحبت های مردی بود که مقابل من نشسته بود و از گذشته ی خود حرف میزد. گویا نزد یک زن فالگیر رفته بود و اون خانم بهش گفته بود که تو در زندگی ات به هیچ جا و هیچ چیزی نمی رسی . انگار یه جورایی طلسم شدی. هرچقدر تلاش کنی ، همینی که الان هستی خواهی بود. 

اون آقا خیلی ناراحت بود. دائما" خودشو سرزنش میکرد. کمی عصبی به نظر می رسید.نمیدانست باید چه کند!

در واقع اتفاقی که افتاده این است که آن خانم توانسته به طرز بسیار ماهرانه ای روی ضمیرناخودآگاه این آقا تاثیر منفی  بگذارد. 

بخاطر همین این آقا  هیچ دسترسی هم به ضمیرناخودآگاه خود  ندارد و قادر نیست بصورت اختیاری آن افکار منفی را از ذهن خود خارج کند.( در آینده در مورد راه حل خارج کردن این افکار از ضمیرناخودآگاه مطلبی نگاشته مشود.)

 

تعداد صفحات : 17

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
هدف از ایجاد این وبلاگ آن است که خوانندگان گرامی همواره با ایجاد یک احساس آرام و مثبت ، کیفیت اتفاقات زندگی خود را در آینده ، به بهترین شکل ممکن تجربه نمایند. زیرا که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی نیست و تمام اتفاقات زندگی ما نتیجه احساسات مثبت یا منفی ماست.
اطلاعات کاربری
نظرسنجی
از مطلب های سایت راضی هستید ؟


آمار سایت
  • کل مطالب : 81
  • کل نظرات : 23
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 78
  • باردید دیروز : 122
  • بازدید ماه : 9,680
  • بازدید سال : 80,330
  • بازدید کلی : 2,657,707