loading...

احساس آرام _ ارتباط با ضمیرناخودآگاه ، کائنات

با به کار بردن کلمات مثبت و زیبا در سخنان و گفتارمان خواهیم توانست کیفیت اتفاقات زندگی را به بهترین شکل ممکن رقم بزنیم. به عبارتی سرنوشت خوبی را ایجاد کنیم.

احساس آرام

همیشه آرام باش اگر می خواهی بزرگی را تجربه کنی

به یاد داشته باش که بزرگترین اقیانوس جهان هنوز هم آرام است.

محمد صاحبی بازدید : 316 شنبه 20 شهريور 1400 نظرات (0)


اتفاقات و رویدادهای زندگی ما توسط گفتار،افکار و احساسات ما بوجود می‌آیند. کیفیت این اتفاقات و رخدادها سرنوشت ما را شکل می‌دهند. اما چگونه؟

 

کیفیت رویدادهای زندگی هر شخصی ارتباط مستقیم به نوع گفتارش دارد.

 

گفتار:

سخنان ما انرژی دارند. بی اثر نیستند. وقتی عبارتی از دهان ما خارج می‌شود کائنات آنرا ثبت می‌کند. سخنان ما که نوعی انرژی هستند که تبدیل به معادل خودشان می‌شوند.

 

همانگونه که می‌دانید انرژی از بین نمی‌رود بلکه از صورتی به صورت دیگر تبدیل می‌شود.

سخنانی که حاوی کلمات مثبت و زیبا و امیدبخش هستند، انرژی مثبت دارند. انرژی مثبت این کلمات طی فرایند خاصی بعد از گذر از ضمیرناخودآگاه، به کائنات خواهند رسید.

 

ایستگاه ضمیرناخودآگاه:

ضمیرناخودآگاه موظف است کورکورانه و بدون تعقل و تفکر هر آنچه را  که از طریق ضمیرخودآگاه دریافت می‌کند را برای معادل سازی به کائنات ارسال نماید.

 

اما این ارسال به شکل یک احساس است. یعنی وقتی ما کلمات مثبت در سخنانمان استفاده می‌کنیم آنگاه بعد از رسیدن به ضمیرناخودآگاه، یک احساس مثبت و خوب در ما پدیدار می‌شود. این احساس زیبا نتیجه‌ی  عکس‌العمل ضمیرناخودآگاه است. آنگاه ضمیرناخودآگاه این احساس را که حاوی یک پیام خاص است به کائنات برای اجرائی شدن می‌فرستد.

 

کائنات عالم:

کائنات چیست؟ تمام عالم هستی به غیر از خدای مهربان و شخص شما ،  برای شما در حکم کائنات هستند. الان من هم زیر مجموعه‌ی کائنات هستم برای شما.

 

ضمیرناخودآگاه پیام دریافتی را به کائنات ارسال می‌کند. کائنات این پیام احساسی را دریافت نموده و بر حسب میزان بار انرژی مثبت یا منفی آن، شروع به معادل سازی می‌کند.

 

مثال:

تصور کنید شخصی دائما" ناشکری می‌کند و از زمین و زمان می‌نالد. هیچ وقت شکرگزار نیست. عصبی و پرخاشگر است. افکار و سخنانی به کار می‌برد که همگی بوی نا امیدی و یاس می‌دهد.

 

این شخص در هر لحظه در حال تولید انرژی منفی است. این انرژی منفی به واسطه‌ی کلماتی است که در سخنانش وجود دارد. ضمیرناخودآگاه هم در هر لحظه،  این پیام ها را که حاوی غم و اندوه و ناامیدی است  دریافت می‌کند.

 

همانگونه که گفته شد ضمیرناخودآگاه نمی‌تواند و نباید تشخیص بدهد که چه پیامی به نفع ماست و چه پیامی به ضرر ما است. او موظف است که هر آنچه را که دریافت می‌کند به کائنات ارسال نماید. بدون کوچکترین کم و زیادی چون او مانند غول چراغ جادو برای ما است.

 

ضمیرناخودآگاه بعد از دریافت این پیام‌های منفی، یک احساس منفی و غم انگیز در آن شخص بوجود می‌آورد. در مرحله بعدی این احساس منفی به کائنات فرستاده خواهد شد. 

 

کائنات هم همانگونه که ذکر شد بر اساس مقدار و میزان بار انرژی منفی آن پیام، شروع به معادل سازی می‌کند. این شخص پیامی حاوی یک احساس منفی که همراه غم و ناراحتی است فرستاده است.

سوال این است که چه زمانی یک شخص غمگین و ناراحت می‌شود؟

 

آیا وقتی یک اتفاق خوب برایش رخ داده غمگین و ناراحت می‌شود و شروع به ناشکری می‌کند؟

یا اینکه وقتی یک حادثه غم انگیز و ناخوشایند برایش رخ داده ناراحت و غمگین خواهد شد؟

 

قطعا" زمانی که یک اتفاق ناگوار برایش رخ داده ناراحت و غمگین می‌شود. لذا کائنات کیفیت اتفاقات آینده زندگی او را طوری رقم می‌زنند که هنگام تجربه ی آنها، دقیقا" همان احساسی که برای کائنات فرستاده را تجربه نماید.

 

مثلا" یک تصادف یا یک بیماری و یا یک بدهکاری یا یک دعوای خیابانی و نمی‌دانم هر چیزی که تصورش را بکنید ممکن است برایش رخ بدهد. بهرحال اتفاقاتی رخ می‌دهد که وی دقیقا" همان احساس غم و اندوه را تجربه نماید.

 

حال سوال این است که چه باید کرد تا اتفاقات و رویدادهای تلخ را تجربه نکنیم[…]

 

در هر لحظه مراقب سخنان خود باشید. اشراف لحظه به لحظه به گفتارتان داشته باشید.

درست مانند آن است که وقتی ما کلامی را به زبان می‌آوریم آنگاه بلافاصله غول چراغ جادو آن را به اجرا در می‌آورد. بقول فلورانس اسکاولشین که گفته است: کلام تو عصای معجزه گر توست.

 

ضمیرناخودآگاه ما باید در هر لحظه پیام های مثبت و زیبایی از طرف ما  دریافت کند. کار سختی نیست. فقط زیبا و مثبت سخن بگوئید. اگر موردی برای بازگو کردن ندارید لطفا" سکوت کنید.

 

اگر سکوت کنید بسیار بهتر از آن است که کلماتی به زبان بیاورید که کیفیت اتفاقات زندگی شما را به شکلی ناخوشایند رقم بزند.

 

سرنوشت چیست؟

سرنوشت کیفیت اتفاقات و رویدادهای زندگی ما در آینده است.

وقتی که شما مراقب کلامتان باشید و زیبا سخن بگوئید و بشنوید آنگاه طبق قوانینی که در قسمت بالا اشاره شد شما همواره اتفاقات خوشایندی را تجربه خواهید کرد.

 

کیفیت اتفاقات زندگی در آینده هرگز به خودی خود و تصادفی رخ نمی‌دهند. آنها نتیجه مستقیم کلماتی هستند که ما در سخنانمان استفاده می‌کنیم.

 

گاهی اوقات ممکن است به شوخی شما کلماتی منفی را بکار ببرید. همانگونه که گفته شد ضمیرناخودآگاه خِنگ است و نمی‌تواند تفاوتی بین سخنان جدی و شوخی ما قائل باشد. هر چه را که به خوردش بدهیم آنرا به کائنات می‌فرستد و اجرائی می‌شود.

 

کلماتی که در قالب شوخی بین افراد رد و بدل می‌شود به مرور زمان در آینده ، خودشان را به شکل حوادث و رخدادهایی ناخوشایند نشان خواهند داد.

بسیار مراقب باشید که چه از دهان شما خارج می‌شود. وقتی در ذهن خود همواره به یاد داشته باشید که این سخنی که الان می‌خواهد از دهان من خارج بشود سرنوشت من را تعیین می‌کند آنگاه احتمالا" بیشتر مراقب گفتارتان خواهید بود.

 

هرگز از کلمات و واژه های غم انگیز و نا امیدانه استفاده نکنید. چنین عبارت هایی را هم گوش ندهید.

به اخبار هرگز توجه نکنید. باور کنید اگر شما اخبار نبینید هیچ صدمه ای نخواهید دید. به برنامه هایی که حاوی موضوعات منفی و غم انگیز هستند نگاه نکنید.

 

پای صحبت افرادی که همیشه موج منفی دارند و سخنان منفی به زبان می آورند ننشینید. آنها از طاعون وسرطان بدتر و خطرناک تر هستند.

 

در اینتساگرام کلیپ های منفی و غم انگیز و تاثر آور را نگاه نکنید.

وقتی در خیابان مشغول راه رفتن هستید از آن سمتی حرکت کنید که سطل زباله وجود ندارد. حتی به سطل زباله نگاه هم نباید بکنید. چون ضمیرناخودآگاه بصورت غیر ارادی کارش را انجام خواهد داد.

 

به یاد داشته باشید که وقتی از یک بیماری یا یک موضوع غم انگیز صحبت می‌کنید یا می‌شنوید یا می‌بینید آنگاه ضمیرناخودآگاه شما احساسی معادل آنرا برایتان ایجاد می‌کند.

 

این احساس که متاثر از کلماتی است که ما در گفتارمان به کار برده ایم به زودی در شکل اتفاقات و حوادث زندگی ما پدیدار خوهند شد.

 

و اینگونه سرنوشت هر کسی رقم می‌خورد.

                                                                             پایان

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
درباره ما
Profile Pic
وبلاگ احساس آرام می خواهد بگوید که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی رخ نمی‌دهد و هر پیش آمدی نتیجه سخنان،افکار و خصوصا" احساسات مثبت یا منفی ما است که در قالب اتفاقات و حوادث خوشایند یا ناخوشایند در زندگی ما پدیدار می‌شوند.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از مطلب های سایت راضی هستید ؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 103
 • کل نظرات : 23
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 20
 • آی پی دیروز : 37
 • بازدید امروز : 246
 • باردید دیروز : 170
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 685
 • بازدید ماه : 1,206
 • بازدید سال : 32,220
 • بازدید کلی : 2,905,293