loading...
احساس آرام _ ارتباط با ضمیرناخودآگاه و کائنات
احساس آرام

همیشه آرام باش اگر می خواهی بزرگی را تجربه کنی

به یاد داشته باش که بزرگترین اقیانوس جهان هنوز هم آرام است.

محمد صاحبی بازدید : 486 سه شنبه 14 مرداد 1399 نظرات (0)

 

شما ابتدا باید احساس مثبت و خوبی داشته باشید. به صورت خلاصه و به دور از حاشیه باید گفت که لازمه داشتن احساس خوب این است که شما بتوانید پیامی به ضمیرناخودآگاه و متعاقب آن به کائنات عالم هستی ارسال کنید که مفهومش این باشد که شما در وضعیت مناسب و ایده آلی به سر می‌برید.

این پیام در قالب احساس شکرگزاری و سپاس به وجود خواهد آمد.

شما باید بابت تمام داشته هایتان شکرگزار باشید. شکرگزاری فقط به این معنا نیست که دستانتان را به آسمان بلند کنید و بگوئید: خدایا شکر.

نه فقط این کافی نیست. شما باید حس شکرگزاری را پیدا کنید. به قول دکتر الهی قمشه ای:" گاهی اوقات ما چنان شکرگزاری می‌کنیم که از صد تا فحش هم بدتر است. هی دیگه چاره ای نیست. خدایا شکر...".

این چنین از روی ناچاری شکرگزاری کردن به درد شما نخواهد خورد. شما باید به تمام داشته هایتان اعم از سلامتی جسمانی و روانی خودتان گرفته تا هر چیز کوچک و به نظر کم ارزشی که در اختیارتان است فکر کنید و از اینکه آنها را در اختیار دارید خوشنود باشید.

شما باید خوشحال باشید از اینکه این امکانات را در اختیار دارید. کسانی هستند که آرزوی داشتن این امکانات را دارند.

شاید بگوئید ای بابا مگر من چه چیز با ارزشی دارم؟

ما زمانی متوجه دارائی های با ارزش خودمان می‌شویم که از داشتن تمام یا حداقل یکی از آنها محروم شده باشیم. تا زمانی که سلامت هستیم هرگز بابت این سلامتی شکرگزار نیستیم. اما به محض اینکه پایمان به درمانگاه و بیماستان افتاد آنگاه به شدت آرزو می‌کنیم که ای کاش سلامتی دوباره باز گردد. به یاد کسانی خواهیم افتاد که اکنون سلامت هستند و درحال زندگی عادی خود می‌باشند.

یادمان باشد که اگر غافل بشویم کائنات بصورت اتوماتیک و هوشمند این امکانات را که بهنظر ما شاید خیلی کم اهمیت جلوه نماید، براحتی و به بهانه‌های گوناگون از کف ما خارج خواهند نمود.

از بحث اصلی خارج شدیم. شما به تمام داشته های خود فکر  می‌کنید و هنگام استفاده از هر کدام از آنها احساس خوشنودی به شما دست می‌دهد.

هنگام راه رفتن خوشحال باشید از اینکه پاهای سالم دارید. خوشنود باشید. از صمیم قلبتان سپاسگزار بوده و این شکرگزاری را در قالب یک احساس شاد درخود ایجاد نمائید.

چرا این قدر تاکید می‌کنم که از بابت همه چیز شکرگزار باشید چون شکرگزاری به نوعی کائنات را فریب می‌دهد.( آیا می‌توان کائنات را فریب داد؟)

به عبارتی وقتی شما دائما" در حال شکرگزاری و تشکر باشید و از ایجاد افکار و احساسات منفی که به دلیل تمرکز روی نداشته هایتان ایجاد شده، جلوگیری خواهید نمود. آنگاه کائنات با تصور اینکه شما در حال تجربه یک رویداد خوشایند و خوب  هستید به صورت اتوماتیک کیفیت اتفاقات زندگی شما را به گونه ای تدارک خواهند دید که شما به مرور زمان شگفت زده خواهید شد.

به یاد داشته باشید که کائنات اصلا" با شخص شما و سخنانتان کاری ندارند. آنها فقط با احساس شما کار دارند. احساس مثبت یا منفی شما که درهر لحظه در حال تولید آن هستید.

اصلا" مهم نست که الان در چه شرایط و وضعیتی هستید. مهم این است که الان چه احساسی دارید؟ چون احساس فعلی شما است که کیفیت اتفاقات آینده را تدارک خواهد دید.

منتظر دست غیبی نباشید که به صورت شانسی بیاید و دست شما را بگیرد. هیچ معجزه ای قرار نیست رخ بدهد مگر معجزه ذهن و احساس خودتان.

من در اینجا نمی‌خواهم سخنان و گفته های بزرگان تکنولوژی فکر و موفقیت را تکرار کنم. شما به خوبی با همه آنها آشنا هستید. فقط می‌خواهم بدانید که قرار نیست کسی بیاید به سراغ شما و بگوید که مشکل شما چیست تا آنرا برایتان حل کند.

شما قرار است با داشتن احساس مثبت و شادمانی، هم اکنون پیامی به کائنات ارسال کنید که کائنات به صورت خودکار همه آن امکاناتی که لازم است تا شما به خواسته ها و آرزوهای قشنگتان برسید را برای شما فراهم کند.

این خود شما هستید که با داشتن و ایجاد احساس مثبت و خوب در زمان حال، باعث می‌شوید تا کائنات عالم طبق وظیفه خود، کیفیت اتفاقات زندگی شما را زیبا و خوشایند تدارک ببینند.

کائنات به قدری دقیق و هوشمندانه این کار را انجام می‌دهند که به راستی موجب شگفتی شما خواهد شد.

شاید تا به الان منتظر یک خر خوب بودید. اما از این لحظه به بعد دیگر منتظر خبرهای خوب نباشید بلکه خودتان خبرهای خوب را برای خودتان لیست کنید.

آن هم نه با تابلوی کائنات و صرفا" نوشتن روی کاغذ. خیر. شما فقط هم اکنون احساس خوبی داشته باشید. از کارهایی که باعث می‌شود احساس شما منفی و خراب بشود خودداری کنید.

خشم و عصبانیت یکی از آنهاست.

هرگز وارد هیچ مجادله و بحثی نشوید. شاید ندانید که در هنگام خشم و عصبانیت  و مجادله چه میزان از انرژی مثبت شما هدر می‌رود.  در مقابل چه میزان انرژی منفی جایگزین آن می‌گردد.

شما به خاطر خودتان باید همیشه آرام باشید. وقتی از کوره در می‌روید و عصبانی می‌شوید، احساس شما منفی می‌شود. خیلی راحت در این لحظه بدون اینکه خودتان متوجه بشوید یک پیام منفی به کائنات ارسال کرده اید.

کائنات هم که اصلا" نمی‌تواند تشخیص بدهد که این احساس به خاطر چیست؟

نمی‌داند که کسی موجب رنجش خاطر شما شده است. نمی‌داند که شما به خطر توهینی که به شما شده این قدر عصبانی هستید.

کائنات فقط احساس منفی حاصل از خشم و عصبانیت را دریافت می‌کند.

کائنات فقط با احساس شما کار دارد و بس. وقتی این احساس منفی را دریافت کرد، طبق وظیفه ای که برایش تعریف شده است، کیفیت آتی زندگی شما را دقیقا" بر مبنای همان احساس چیدمان خواهد نمود.

بعد از گذشت مدتی شما خواهید دید که دوباره یک اتفاق ناگوار برایتان رخ داده است. قطعا" معجب و باز هم عصبانی خواهید شد. چرا این همه اتفاقات بد باید برای من رخ بدهد.

در کائنات عالم، باید و نبایدی در کار نیست. استثنائی در کار نیست. کائنات مانند غول چراغ جادو منتظر ایستاده اند تا فقط پیام دستوری شما را دریافت کنند و طبق آن عمل نمایند.

کائنات هم مانند غول چراغ جادو، فقط اطاعت محض می‌کنند. شما اگر به او بگوئید که ای غول چراغ جادو، مرا تبدیل به یک سنگ بکن، یا مرا مبتلا به یک بیماری سخت کن، غول چراغ این اجازه و اختیار را ندارد که از شما سوال  کند که چرا این آرزو را دارید؟ یا اینکه بیمار شدن خوب نیست.

غول چراغ جادو فقط اطاعت می‌کند. کائنات هم مانند غول چراغ جادو هستند. آنها طوری طراحی و برنامه ریزی شده اند که هرگز اجازه سوال کردن ندارند.

کائنات مطیع و فرمانبردار محض شما هستند. هرچه که در قالب  احساسات مثبت و منفی به او بگوئید موظف است بدون چون وچرا آنرا به اجرا بگذارد.

حال این انتخاب شماست که می‌خواهید اتفاقات خوب و خوشایند را برایتان تدارک ببیند یا حوادث ناگوار. اگر می‌خواهید از این لحظه به بعد فقط اتفاقات خوب را شاهد باشید و همیشه سلامت و شاد باشید، از همین الان تصمیم بگیرید که هرگز تحث هیچ شرایطی اجازه ندهید احساس شما خراب بشود.

هرگز عصبانی نشوید. هرگز غمگین نشوید. تکرار می‌کنم. پیام خشم و عصبانیت یا غم و اندوه شما توسط کائنات به منزله یک فرمان است.

فرمانی که باید طبق مفاد آن، کیفیت اتفاقات زندگی شما را به شکلی تدارک ببیند که دقیقا" مطابق با همان احساس خشم و عصبانیت و یا غم و اندوه شما باشد.

خوب معمولا" چه اتفاقاتی همراه با خشم و عصبانیت و یا غم و اندوه است؟

خودتان خوب می‌دانید. پس هرگز راضی نشوید اتفاق ناگواری برایتان رخ بدهد.

شما خواننده عزیز از این لحظه به بعد با کنترل احساسات خود و ایجاد احساس مثبت که لازمه آن تشکر و شکرگزاری از خداوند مهربان و خوش رفتاری با خود و دیگران است، کیفیت اتفاقات زندگی خودتان را به بهترین شکل ممکن تجربه می‌کنید.

به امید خدای مهربان، شما همشه سلامت و شاد هستید.

پایان

 

برچسب ها احساس، , کائنات، , حادثه، ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
وبلاگ احساس آرام می خواهد بگوید که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی رخ نمی‌دهد و هر پیش آمدی نتیجه سخنان،افکار و خصوصا" احساسات مثبت یا منفی ما است که در قالب اتفاقات و حوادث خوشایند یا ناخوشایند در زندگی ما پدیدار می‌شوند.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از مطلب های سایت راضی هستید ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 105
 • کل نظرات : 12
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 27
 • آی پی دیروز : 109
 • بازدید امروز : 116
 • باردید دیروز : 429
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 23
 • بازدید هفته : 1,429
 • بازدید ماه : 116
 • بازدید سال : 25,785
 • بازدید کلی : 3,013,609