loading...

نقش احساس آرام در ضمیرناخودآگاه و کائنات

با احساس آرام و مثبت می توان کیفیت اتفاقات زندگی را به بهترین شکل ممکن تجربه نمود

محمد صاحبی بازدید : 29 جمعه 27 تير 1399 نظرات ()

 

کسی که نفرین میکند در واقع در حال فرستادن یک سری پیام ها و سیگنال های خاصی به کائنات عالم است. کائنات عالم با دریافت این سیگنال های منفی ، اقدام به چیدمان کیفیت اتفاقات زندگی آن شخص در آینده می کند.

کائنات عالم نمی تواند تشخیص بدهد که این پیام دریافتی با عنوان نفرین ، برای کسی دیگر در نظر گرفته شده است . کائنات عالم این قدرت تشخیص  را ندارند لذا هر پیامی را که از طرف هرکسی دریافت میکند خروجی آنرا برای همان شخص فرستنده تعیین و ایجاد می نماید.


 

 

ما در هر لحظه در حال فرستادن پیام به کائنات عالم جهت اجرائی شدن هستیم. ما در هر لحظه با کلام ، ارتعاشات فکری ، و هر عمل دیگری  که انجام می دهیم در واقع یک فرمان در قالب یک پیام به کائنات عالم ارسال میکنیم.

کائنات عالم هر پیامی را که از طرف هر کسی دریافت میکند بازتابش را فقط برای همان شخص تعیین و چیدمان میکند. وقتی کسی لب به نفرین می گشاید ، این جملات حاوی نفرین به شکل یک پیام منفی به کائنات فرستاده میشود. کائنات عالم نمی تواند تشخیص بدهد که این شخص این نفرین ها را برای کسی دیگر بیان میکند. کائنات اینگونه برنامه ریزی شده است که هرپیام دریافتی از طرف هر کسی را مختص همان شخص میداند و به نام او ثبت میکند.

شخص نفرین کننده وقتی جملات منفی را به زبان می اورد چون درحال انجام یک عمل منفی و ناپسند است لذا احساس منفی و ناخوشایندی در وی پدیدار میشود. کائنات عالم نسبت به احساسات آدم ها بسیار حساس و دقیق هستند. این احساس منفی باعث میشود که یک هاله ای از انرژی منفی و سیاه رنگ دور تا دور آن شخص را احاطه نماید. نگاه و دید آن شخص محدود میشود. دریچه های زیبایی ها  به روی وی بسته میشوند. او فقط در آن لحظه به ناپاکی ها و زشتی ها دسترسی خواهد داشت. به همین خاطر در آن لحظه امواج و فرکانس های منفی را با شدت زیاد در قالب جملات منفی نفرین ، به کائنات می فرستد.

ماموریت کائنات:

کائنات عالم موظف هستند که به درخواست های ارسالی از طرف هر شخصی به بهترین و دقیق ترین شکلی پاسخ بدهند. کائنات با جزئیات درخواست های ما کاری ندارند. یعنی توجهی به این موضوع ندارند که ما درخواست خود را برای خودمان می خواهیم یا دیگران ، یا اینکه دوست داریم در چه زمانی و یا مکانی برایمان رخ بدهد. کائنات قانون خاص خودش را دارد. هر پیامی که به کائنات ارسال میشود ، به منزله درخواست برای خود شخص است. کائنات خروجی آن پیام را فقط برای فرستنده قابل اجرا می داند نه کسی دیگر. 

کائنات عالم مانند چراغ جادو عمل می کند. او قادر نیست که خواسته ی ما را در مورد دیگران به انجام برساند. او فقط می تواند خواسته های مارا برای خودمان به انجام برساند و عملی نماید. به عنوان مثال در فیلم علائدین و چراغ جادو می بینیم که وقتی چراغ جادو به دست نقش منفی داستان یعنی " جعفر" می افتد وی به غول چراغ دستور می دهد تا او را تبدیل به بزرگترین جادوگر بنماید. او بعد از تبدیل شدن به یک جادوگر بزرگ ، بقیه افراد حاضر در قصر پادشاه را تبدیل به سنگ میکند. بعبارتی او نمی توانست به غول چراغ دستور بدهد که دیگران را تبدیل به سنگ نماید. غول چراغ دستوراتی را می توانست انجام بدهد که بصورت مستقیم مربوط به خود شخص آرزو کننده بود.

کائنات هم چنین است . او نمی تواند خواسته های مارا در مورد دیگران بر آورده نماید. لذا وقتی که ما از کائنات میخواهیم که فلان شخص را به خاک سیاه بنشاند ، چون کائنات وقتی با یک نفر در ارتباط است ، ارتباطش با دیگران قطع میشود لذا بازتاب و نتیجه آن دعا به خود ما بازگشت میکند چون کسی دیگری جز ما در آنجا حضور ندارد و نمی تواند داشته باشد.به همین خاطر وقتی صحبت از به خاک سیاه نشاندن باشد ، کائنات اینگونه استنباط می کند که باید شخص درخواست کننده را در شرایط " به خاک سیاه نشستن " قرار بدهد.

کائنات نمی تواند بفهمد که به خاک سیاه نشستن خوب است یا بد . یا اینکه شما این دعای منفی را برای خودتان می خواهید یا دیگران. او فقط شما را می شناسد. بعد از دریافت این پیام ، کائنات با سیستم دقیقی که دارند شروع به کار کرده و شرایطی را باید برای شخص نفرین کننده فراهم نمایند که دقیقا" با مضمون آن پیام مطابقت داشته باشد.اما اینکه آن شخص به چه شکلی باید به خاک سیاه بنشیند بستگی به میزان درجه و حرارت درخواست کننده دارد. میزان درجه و حرارت درخواست کننده هرچقدر گرم تر و قوی تر باشد آنگاه بازتاب آن هم شدیدتر خواهد بود. کسی که با حرارت و احساس بسیار قوی اقدام به نفرین کسی میکند به همان نسبت ، بازتاب آنرا در قالب اتفاقات ناخوشایند برای خودش به شکل قوی تر و شدیدتری دریافت میکند.

به همین خاطر است هیچ وقت نباید در حق کسی دعای منفی نمود. همیشه باید برای دیگران خوبی و خیر خواست. زیرا وقتی شما برای دیگران حتی کسانی که شما را مورد آزارو اذیت قرار داده اند خیر وخوبی درخواست می کنید در واقع برای خودتان درخواست کرده اید. زیرا کائنات با دریافت دعای خیر از جانب شما ، همانگونه که قبلا" هم گفتیم نمی تواند تشخیص بدهد که این دعای خیر برای دیگران است و آنرا از جانب شما و برای خودتان تلقی میکند. لذا وقتی برای کسی سلامتی آرزو میکنید کائنات با دیافت سلامتی ، کیفیت اتفاقات زندگی شما را به شکلی چیدمان میکند که شما سلامتی را تجربه نمائید. یا وقتی برای کسی شادی طلب می کنید کائنات با دریافت پیام شادی ، کیفیت اتفاقات و حوادث زندگی شما را در آینده به شکل شاد و خوشایندی تدارک می بیند.

هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی

قوانین کائنات به شدت دقیق و حساس هستند. هر گونه ارتعاش فکری ، هر کلمه و جمله و حتی یک نگاه به ظاهر ساده ، همه و همه در قالب کدهایی خاص با معنی خاصی به کائنات ارسال میشود. در واقع در هر لحظه این پیام ها توسط ضمیرناخودآگاه ما به کائنات فرستاده میشود و کائنات عالم هم بدون وقفه کیفیت اتفاقات زندگی ما را بر اساس آنها چیدمان میکنند. به خاطر داشته باشید در هر لحظه شما می توانید با دست خودتان کیفیت اتفاقات زندگی اتان را در آینده خوب و خوشایند یا بد و ناگوار ایجاد نمائید. چیزی بنام شانس و اتفاق وجود ندارد. هیچ رخدادی تصادفی و شانسی بوجود نمی آید. این کائنات عالم به شدت هوشمند و قانونمند آفریده شده است. یک کلمه و جمله ی منفی یامثبت ، به شکل یک اتفاق کوچک یا بزرگ منفی یا مثبت در ادامه ی زندگی ما خودش را نشان میدهد. تا میتوانید برای دیگران حتی کسانی که به شما بدی کرده اند طلب خیر و برکت و سلامتی نمائید. اول برای دیگران دعای خیر کنید. بعضی ها تصور میکنند اگر برای دیگران دعای خیر نمایند ومثلا طلب ثروت یا سلامتی و شادی کنند دیگر برای آنها چیزی باقی نمی ماند. درحالی که وقتی شما طلب خیر و برکت برای دیگران میکنید کائنات اصلا دیگران را نمی بینند و طرف حسابش شما هستید و بس. فقط شما هستید که مورد لطف کائنات قرار میگیرید.

چرا دعا کردن برای دیگران بهتر است از دعا کردن برای خودمان؟

وقتی شما برای خودتان دعا میکنید در واقع چون شما یک نفر هستید کائنات به اندازه و وسعت یک نفر به شما پاسخ می دهد . بعبارتی اگر دعای خیر یا دعای شر برای خودتان بکنید کائنات به اندازه خودتان که یک نفر هستید به شما خروجی خواهد داد. اما وقتی شما برای دیگران دعای خیر یا منفی می کنید در اصل در یک طیف بسیار گسترده تری در حال درخواست هستید. وقتی میگویید خدایا تمام همسایه های مرا در سایه حمایت خودت سلامت نگهداری کن ، در واقع دیگر برای یک نفر درخواست نمی کنید بلکه برای افراد بیشماری درحال درخواست کردن هستید. کائنات خیر و برکت و سلامتی را به میزان گسترده ای نصیب شما میکند. جالب است بدانید که نتیجه و خروجی آن دعا برای همسایه های شما به طور مستقیم به خود شما بازگشت میکند. اما به میزان بسیار زیادتر. به همین خاطر بسیار پسندیده و عاقلانه تر است که ما همیشه برای افراد بیشتری دعای خیر کنیم. مثلا" اگر میخواهید سلامتی شما بیشتر بشود ( اگر دچار بیماری هستید) برای تمام اطرافیان و دوستان و همسایه های خود طلب و آرزوی سلامتی بکنید. در ذهن خود تصور کنید که آنها سلامت و شاد هستند. این مدل تفکر و آرزو کردن ، پیام های مثبت که همراه با سلامتی است را در طیف بسیار گسترده ای به کائنات ارسال میکند و کائنات هم به همان نسبت در طیف گسترده ای بازتاب آنرا به شما باز میگرداند.

تصور کنید در جایی درحال پخش مواد خوراکی هستند. و به ازای هرآدم یک بسته خوراکی تحویل میدهند.وقتی که شما فقط برای خودتان خوراکی میخواهید ، به اندازه یک بسته دریافت میکنید اما اگر بگوئید که من برای همسایه های خودمان هم که تعدادشان به بیست نفر می رسد خوراکی میخواهم ، پخش کننده خوراکی بدون اینکه همسایه های شما را بشناسد به اندازه بیست نفر به شما خوراکی میدهد. شما در واقع با به میان آوردن نام همسایه های خود و درخواست برای آنها به اندازه بیست نفر خوراکی تهیه کرده اید و پخش کننده خوراکی هم کاری ندارد به اینکه شما این خوراکی ها را به همسایه های خود تحویل میدهید یا خودتان استفاده میکنید.

کائنات هم دقیقا به همین شکل است . وقتی برای دیگران دعا و طلب خیر و برکت میکنید، حال این دعای خیر هرچقدر بیشتر و بزرگتر باشد ، به همان میزان کائنات به شما بیشتر خواهد داد. و کائنات هم اصلا کاری ندارد که شما از این همه چیزهایی که بدست آورده اید به دیگران خواهید داد یا نه؟ هرچند اگر به دیگران هم ببخشید در آن صورت هم شما باز مورد لطف کائنات بهشکل مظاعف قرار خواهید گرفت که داستان جالب جداگانه ای دارد که در آینده به آن خواهیم پرداخت.

 


 

 

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط امیر حسين افشار در تاریخ 1399/5/1 و 18:11 دقیقه ارسال شده است

بسیار ممنون از مطالب خوبتون
من در دوران دانشگاه با ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب آشنا شدم. کتاب اسکاولشین و سعادت دروازه ورود من به بحث روانشناسی بود.
بعد از کارشناسی رشته مکانیک علاقمند شدم به این حوزه و nlp خوندم
پاسخ : خوشحالم که از مطالب احساس آرام خوشتون اومده. قطعا" آشنایی با ضمیرناخودآگاه بصورت اتوماتیک ما رو به سمت جذب سوق خواهد داد. همیشه سلامت و شاد باشید.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
هدف از ایجاد این وبلاگ آن است که خوانندگان گرامی همواره با ایجاد یک احساس آرام و مثبت ، کیفیت اتفاقات زندگی خود را در آینده ، به بهترین شکل ممکن تجربه نمایند. زیرا که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی نیست و تمام اتفاقات زندگی ما نتیجه احساسات مثبت یا منفی ماست.
اطلاعات کاربری
نظرسنجی
از مطلب های سایت راضی هستید ؟


آمار سایت
  • کل مطالب : 81
  • کل نظرات : 23
  • افراد آنلاین : 2
  • بازدید امروز : 91
  • باردید دیروز : 122
  • بازدید ماه : 9,693
  • بازدید سال : 80,343
  • بازدید کلی : 2,657,720