loading...

احساس آرام

با شاد و خوشحال بودن ، میتوان پیام های مثبت و زیبایی به کائنات انتقال داد و باعث بروز اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی شد.

آیا می توان کائنات را فریب داد؟

محمد صاحبی بازدید : 99 شنبه 07 تير 1399 : 5:6قبل از ظهر نظرات ()

آیا می توان کائنات را گول زد؟

 

چگونه به کائنات فرمان بدهیم یا بعارتی دیگر ، چگونه کائنات را گول بزنیم؟

 

 

 

همانطور که میدانید کائنات وظیفه دارند تا کیفیت اتفاقات زندگی ما را بر اساس افکار، سخنان و در نهایت احساس منفی یا مثبت ما ،چیدمان نمایند.پس اگر کسی بتواند همواره از یک احساس خوب ومثبتی برخوردار باشد آنگاه توانسته فرمان خوبی برای کائنات ارسال نماید و باید در ادامه زندگی منتظر اتفاقات و  حوادث خوبی باشد.اما سوال اینجاست که ما چگونه باید به کائنات فرمان بدهیم و آیا میتوان کائنات را به نوعی فریب داد تا زندگی ما را برخلاف آنچه که اکنون درحال تجربه آن هستیم ،به شکل بهتری تدارک ببیند؟


پاسخ این سوال مثبت است . بله میتوان به نوعی کائنات را فریب داد تا علی الرغم اینکه زندگی فعلی ما مورد رضایت نیست ، و ما چیزهای بسیار دیگری را دوست داریم که در زندگی داشته باشیم و یا تجربه نمائیم ، با وجود این وضعیت ، کیفیت اتفاقات زندگی مارا به شکل ایده آلی تدارک ببیند.

قانون کائنات به این شکل است که ، احساسات منفی یا مثبت را از ضمیرناخودآگاه ما دریافت نموده و بر اساس میزان منفی یا مثبت بودن آن احساس، نسبت به فراهم کردن اتفاقات خوب یا بد در زندگی ما ، اقدام می کند. کائنات با فکر و تصورات ما کاری ندارد بلکه فقط به پیام هایی که از طریق ضمیرناخودآگاه دریافت میکند اهمیت می دهد و توجه دارد. بعبارتی ضمیرناخودآگاه ما رابط بین ما و کائنات عالم است. یعنی اگر هرچقدر شما بیشتر بتوانید رابطه خوبی با ضمیرناخودآگاهتان داشته باشید به همان میزان دریافتی های خوب شما از کائنات بیشتر خواهد بود.برای نفوذ در ضمیرناخودآگاه راه های متفاوتی وجود دارد که یکی از مهمترین و راحت ترین آنها که برای همه قابل انجام است ، " تکرار " است. شما با تکرار هر چیزی ، قادر خواهید بود که بعد از مدت زمان مشخصی آنرا به ضمیرناخودآگاهتان ارسال کنید. شاید بگویید که مگر تمام افکار و ذهنیات ما به ضمیرناخودآگاه ارسال نمی شود؟ پاسخ اینست که بله همینطور است . تمام  هر آنچه که ما از طریق فکر و حواس پنجگانه خود ( ضمیرخودآگاه ) دریافت می کنیم به ضمیرناخودآگاه ارسال میشوند اما اکثر آنها چون به همراه " احساس " قوی نیستند بعد از ورود به ضمیرناخودآگاه در آنجا بایگانی میشوند و به کائنات ارسال نمیشوند.

مانند مرسولات پستی که تا زمانی که کد پستی و یا آدرس نداشته باشند قابل ارسال نیستند و در اداره پست مدتی بایگانی شده و سپش به فرستنده بازگشت میخورند.

پیام های فاقد احساس قوی هم همینطور هستند و بعد از وارد شدن در ضمیرناخودآگاه ، بایگانی شده و ترتیب اثر به آنها داده نمیشود. به همین خاطر است که عده زیادی همیشه گلایه دارند که چرا با وجود فکرکردن و تکرار سخنان مثبت و تاکیدی ، اتفاق خاصی در زندگی آنها رخ نمی دهد.

بعبارتی میتوان چنین گفت که تا زمانی که این کلمات ، جملات،پیام ها ، فاقد احساس قوی باشند ، هرگز حتی با تکرار هم اتفاق خارق العاده ای رخ نمیدهد. اما ما چگونه میتوانیم این پیام ها را پس از ارسال به  ضمیرناخودآگاه ، از آنچا به کائنات منتقل نمائیم؟

اینجاست که همان داستان فریب دادن کائنات و ضمیرناخودآگاه بوجود می آید. یکی از مهمترین احساساتی که بسیار قوی بوده و مکمل خوبی برای پیام های ارسالی شما به ضمیرناخودآگاه و کائنات است ، حس شاد بودن و خوشحالی است. وقتی شما بابت هر چیزی ، حتی به ظاهر کم اهمیت از نظر خودتان ، ( از نظر کائنات ، هیچ چیزی کم اهمیت یا بی اهمیت نیست ) خوشحال و شاد میشوید و می خندید و این کار را بصورت تکرار در هر زمان و مکان ممکن ، انجام میدهید و بعارتی اساس زندگی خود را بر مبنای شاد بودن بنا می کنید ، آنگاه پس از مدت زمانی این خندیدن و شاد بودن یک احساس خاصی که دارای بار مثبت فراوانی است در شما تولید میکند. این احساس گرم و هیجان انگیز وقتی به همراه پیام های شما به ضمیرناخودآگاه ارسال بشود مانند خمیری که وارد تنور شده و می پزد ، آماده ارسال به کائنات می گردد. عرفا و دانشمندان بسیار به شاد بودن تاکید میکنند. بقول دکتر الهی قمشه ای : اصلا" بنای خلقت بر اساس شاد بودن است. پرندگان همیشه شاد هستند. گل ها و درختان ، آسمان و زمین ،جویبارها ، همه و همه گویی در رقص و پایکوبی هستند. شما آنها را هرگز غمگین یا درحال شکوه و شکایت و ناراحتی نمی بینید. شاد بودن باعث میشود که پیام های ما پخته شده و شرایط  فرستاده شدن به کائنات را پیدا کنند. آدمهای شاد به واسطه شادی و خوشحالی خودشان به نوعی کائنات را فریب می دهند.

پس از مدتی ضمیرناخودآگاه مملو از پیام هایی میشود که به همراه احساس گرم و شیرین شادی است. هرکاری که شما انجام میدهید به همراه آن حس گرم و خوب خواهد بود. رانندگی شما ، راه رفتن شما، غذا خوردن شما، مطالعه ، کار ، سخن گفتن و هرکار دیگری که در زندگی انجام میدهید برایتان لذت بخش و حاوی احساسی برای دریافت ضمیرناخودآگاه و کائنات میشود.

کائنات دو زبان بیشتر نمی داند . یکی زبان منفی( غم و اندوه ) ودیگری زبان مثبت ( شادی و سرور) . کائنات از هرکدام از این زبان ها برداشت و استنباط خاص خودش را دارد. کسی که دائما" غمگین است پیام هایی حاوی سردی و شکست و ناتوانی به کائنات ارسال میکند. ضمیرناخودآگاه این شخص هم به این باور می رسد که این شخص واقعا بدبخت و بیچاره است. کائنات با دریافت این پیام( غم و اندوه و ناراحتی) هرگز تصور نمی کند که این شخص آدم عزا دار یا کسی که یک چیز با ارزشی را از دست داده و یا از این قبیل چیزهااست ،و دیگر تمام شده رفته و ایشان بخاطر آنها ناراحت وغمگین است. یا اینکه کائنات نمی تواند بفهمد که این شخص بابت اینکه نتوانسته است وارد دانشگاه بشود یا اینکه در کار خود درجه و رتبه دریافت کند یا اینکه اتومبلش از اتومبیل دیگری مدل پائین تر است و از این جور چیزها ، بلکه کائنات اینگونه باور میکند که ایشان در حال درخواست اتفاقاتی است در زندگی که نتیجه اش میشود غم و ناراحتی و اندوه. یعنی همان احساسی را که ارسال کرده همان را به خود فرستنده احساس بازگشت میزند اما در شکل و قالب اتفاقات ناگوار مثل تصادفات و بیماری ها و بستری شدن در بیمارستان و از این قبیل حوادث ناخوشایند.

پس شما اگر بصورت دائم یک احساس شاد و خوشحالی در خودتان ایجاد کنید ، و هرگز اجازه ندهید  موضوعی شما را خشمگین و ناراحت کند ، آنگاه بعد ازمدتی کائنات اینگونه برداشت خواهند کرد که شما در حال تجربه اتفاقات خوبی هستید. شما درخواست اتفاقات خوبی را داده اید که نتیجه و خروجی آنها، خوشحالی و شادی و رضایت است. چه اتفاقاتی باعث رضایت و خوشحالی شما میشود. قطعا" داشتن هر آنچه اکنون در اختیاردارید و بدست آوردن هر آنچه که آروزی آنرا دارید. پس کائنات به احساس شما پاسخ میدهد و همان اتفاقات در زندگی شما پدیدار میشوند.

شاید بگویید من اکنون فوق العاده گرفتارم. کلی بدهی دارم. بیکارم. حتی به نان شب خود محتاج هستم. من چگونه می توانم خوشحال باشم. من با تاکسی به محل کار خود میروم. گاهی هم با اتوبوس و مترو. اتومبیل شخصی ندارم. ثروتمند نیستم. خانه شخصی ندارم . با وجود این ها چگونه انتظار دارید که من خوشحال باشم؟

ببینید خوشحالی و ناراحتی یک حس درونی هستند. یعنی ممکن است شما در یک شرایط خاصی و بدون دلیل خاصی ساعت ها بخندید و یا بالعکس ساعت ها غمگین باشید. زمانی که بایکی از دوستان صمیمی خود درحال گردش یا گفتگو هستید ممکن است بدون اینکه خودتان متوجه بشوید ساعت ها بگو و بخند نمائید. این خوشحالی شما تقریبا" میشود گفت که بدون دلیل خارجی اتفاق افتاده است. نه کسی شما را قلقلک داده و نه کسی به شما هدیه ای ارزشمند داده است. نه اینکه نامتان در بین قرعه کشی های بانک به عنوان برنده چند صد میلیون تومانی در آمده است . یا اینکه هیچ خبر خوشحال کننده ای هم دریافت نکرده اید. اما با این حال چرا شما ساعت ها می خندید و خوشحال هستید. چون همانطور که گفته شد خوشحالی یک احساس درونی است که از ذهن و فکر شما ریشه میگیرد و عامل بیرونی ندارد.مربوط به نوع تفکر و باور شماست. آنگاه که شما درحال بگو و بخند با دوست خود هستید درواقع بدون اینکه خودتان متوجه بشوید درحال فکرکردن و ایجاد و مرور این باور هستید که من توانایی خندیدن و خوشحال بودن دارم. من میتوانم از این فضا، آسمان،این دوست خوب، استفاده کنم. نگاه مثبت شما به این داشته ها موجب میشود تا بخندید و خوشحال باشید. اما اگر شما نگاه منفی داشته باشید ، آن دوست ، آسمان آبی یا بارانی،گل ها و درختان و هیچ چیز دیگری قادر نخواهد بود احساس خوشحالی را در شما بوجود بیاورد. پس همانگونه که ملاحظه میکنید چیزهای بیرون از وجود ما به تنهایی قادر به خوشحال یا غمگین کردن ما نیستند بلکه آن نگاه و باور از آنهاست که احساس خوشحالی و ناراحتی را درما بوجود می آورد و تداوم می بخشد.

همیشه شاد بودن بابت هرچیزی و خندیدن و لبخند زدن ، کائنات را گمراه میکند . کائنات همیشه این باور را خواهند داشت که شما درحال تجربه ی یک اتفاق خوب و خوشایند هستید که این چنین خوشحالی میکنید. کائنات نمیتوانند متوجه بشوند که اتفاق خاصی برای شما بابت این خوشحالی رخ نداده و دلیل خاصی وجود ندارد. کائنات فکر میکند که شما بابت یک اتفاق خوب خوشحال هستید. حالا این خوشحالی شما هرچقدر قوی تر باشد و به احساس مثتبی به همراه داشته باشد به همان میزان کیفیت اتفاقات زندگی شما بهتر و قشنگ تر خواهد بود. وقتی شما عصبانی میشوید بلافاصله یک پیام منفی به ضمیرناخودآگاهتان ارسال می کنید . اگر این عصبانیت زودتر گذر و سریع باشد و شما بلافاصله به حالت ایده ال قبلی خود و حالت مثبت باز گردید ، آن پیام منفی همچنان بصورت خام در ضمیرناخودآگاه بایگانی میشود و به مرحله ارسال به کائنات نمی رسد . اما اگر آن احساس خشم و عصبانیت ادامه دار بشود آنگاه ضمیرناخودآگاه ، آن پیام منفی با آن بار احساسی قوی را به کائنات ارسال میکند. احساس ما هرچقدر قوی باشد به همان اندازه ضمیرناخودآگاه سریع تر اقدام به فرستادن آن به کائنات میکند. اما اگر پیامی سرسری و عادی باشد همانجا در ضمیرناخودآگاه بایگانی شده و فقط یک خاطره از آن باقی می ماند.

میزان عصبانیت شما از دست یک  کودک که باعث شده شما ناراحت بشوید به مراتب کمتر از میزان خشمتان از دست یک آدم عاقل و بالغ است. به همان نسبت هم تاثیری که روی ضمیرناخودآگاه می گذارید بیشتر خواهد بود. یک کودک هرگز نمی تواند باعث ناراحتی شما بشود. حتی اگر به شما توهین هم بکند باعث خنده ی شما خواهد شد. پس ببنید این نوع عامل بیرونی نیست که باعث ناراحتی یا خوشحالی مامیشود بلکه نوع برداشت و باور ماست که مارا خوشحال یا ناراحت میکند. شما میتوانید باگذشت و مهربانی ، بابت اتفاقاتی که در اطرافتان رخ میدهد عکس العمل مثبت و زیبایی داشته باشید . این بستگی به خود شما دارد. بالعکس میتوانید بابت هر اتفاق کوچک و ناچیزی ازکوره در رفته و ناراحت و عصبانی بشوید.

پس همیشه خوشحال باشید و سعی کنید بخندید. افرادی هستند که خیلی میخندند. حتما" با آنها برخوردکرده اید. آنها معمولا" اتفاقات ناخوشایند کمتری در زندگی تجربه میکنند. چون خنده و شادی ، چه واقعی باشند چه مجازی ، باعث فریب کائنات میشود.

ضمنا" به یادداشته باشید هر آنچه که هم اکنون در اختیار دارید ، نتیجه احساسات مثبت یا منفی شما در گذشته است. اگر میخواهید بعد از این ، کیفیت اتفاقات زندگی شما زیبا و خوشایند بشود باید به تکنیک هایی که در بالا اشاره شد به دقت عمل نموده و اجرا کنید. اصلا هم نگران نباشید که اکنون شرایط بر وفق مراد شما نیست. شما هیچ ارتباط مستقیمی با دنیای بیرون خودتان ندارید بلکه این ضمیرناخودآگاه شماست که با کائنات عالم ارتباط برقرار میکند و کیفیت اتفاقات زندگی شما را رقم میزند. کائنات شما را با خودتان مقایسه می کند نه با دیگران .

همیشه شاد و سلامت بوده  و هر روز منتظر یک اتفاق قشنگ در زندگی خود باشید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
احساس آرام می خواهد به زبانی ساده بگوید: چگونه می توان با احساس آرام و مثبت کیفیت اتفاقات زندگی را در آینده به بهترین شکل ممکن بوجود آورد. زیرا که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی نیست.
اطلاعات کاربری
نظرسنجی
از مطلب های سایت راضی هستید ؟


آمار سایت
 • کل مطالب : 106
 • کل نظرات : 32
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 37
 • آی پی دیروز : 69
 • بازدید امروز : 375
 • باردید دیروز : 293
 • گوگل امروز : 26
 • گوگل دیروز : 26
 • بازدید هفته : 1,491
 • بازدید ماه : 4,578
 • بازدید سال : 60,428
 • بازدید کلی : 2,637,805