loading...
احساس آرام _ ارتباط با ضمیرناخودآگاه و کائنات
احساس آرام

همیشه آرام باش اگر می خواهی بزرگی را تجربه کنی

به یاد داشته باش که بزرگترین اقیانوس جهان هنوز هم آرام است.

محمد صاحبی بازدید : 750 سه شنبه 02 اردیبهشت 1399 نظرات (0)

 

مهم نیست که الان شما در چه وضعیتی هستید. حال و روزتان چگونه است. کجا و چگونه زندگی می‌کنید. تنها چیزی که مهم است این است که شما هم اکنون باید احساس مثبت و شادی داشته باشید. چرا؟

چون شما قطعا" دلتان نمی‌خواهد که این روند ناخوشایند در زندگی، همچنان زنجیر وار ادامه داشته باشد.

شما هرگز دلتان نمی‌خواهد که همچنان شاهد دریافت اتفاقات ناگوار و ناخوشایند باشید. شما دلتان می‌خواهد در هر لحظه اتفاقاتی برایتان رخ بدهد که باعث شادی شما بشود. پس اگر این طور است باید بدانید که نوع سخنان، افکار و احساسات شما در حال حاضر، کیفیت اتفاقات آینده را برایتان رقم می‌زند.

اگر شما تصمیم بگیرید که کیفیت اتفاقات زندگی خودتان را در آینده به شکل مطلوب و  رضایتمندی شکل بدهید پس باید هم اکنون احساس خوب و مثبت و شادی داشته باشید. اما این چگونه امکان پذیر است؟

شما باید از بابت هر آنچه که هم اکنون در اختیار دارید یا ندارید شکرگزار و شادمان باشید. شما هرگز نباید زندگی خودتان را با دیگران مقایسه کنید.

این کار بزرگترین اشتباهی است که صدمات جبران ناپذیری به روح و روان شما وارد خواهد آورد. به یاد داشته باشید که در این جهان و کائنات، همه چیز نسبی هستند. موفقیت و شکست، شادی و غم، ثروت و فقر، سلامتی و بیماری، و هر آنچه که فکرش را بکنید نسبی هستند.

پس لزومی ندارد که شما بخواهید مثلا" ثروت یا سلامتی خودتان را با دیگران مقایسه نمائید. این کار باعث می‌شود که انرژی های مثبت شما که باید در جهت سازندگی و پویایی زندگی شما به کار برود، هدر رفته و صرف امور منفی شده و نابود گردد.

همانطور که گفتم باید خوشحال باشید. حتی شده به صورت تصنعی و ساختگی بخندید و خودتان را شاد جلوه بدهید.

چرا باید این کار را بکنید؟

چون می‌خواهید روی ضمیرناخودآگاه و کائنات تاثیر گذشته و آنها را متقاعد نمائید که شما در حال تجربه یک اتفاق خوشایند هستید. فقط در این صورت است که کائنات کیفیت اتفاقات زندگی شما را به شکل مطلوب و خوشایندی تدارک خواهند دید.

به عبارتی باید ضمیرناخودآگاه را گول بزنید.( برای مشاهده آیا میتوان کائنات را فریب داد لطفا" اینجا کلیک کنید).

بخندید. بابت هر آنچه دارید خوشحال باشید. به خدا اعتماد کنید. من نمی‌خواهم از کلمات و جملات کلیشه ای و خسته کننده استفاده کنم و قصدم به هیچ عنوان نصیحت نیست زیرا من نه روحانی هستم و نه استاد دانشگاه.

من به عنوان یک دوست که تجربیات خودش را در اختیار شما قرار می‌دهد هستم. فقط همین. پس جملاتی که در اینجا به کار برده می‌شود صرفا" شعار و یک تئوری نیست بلکه آزموده شده و بارها به تجربه رسیده است.

وقتی شما شاد هستید، ( چه واقعی و چه غیر واقعی) احساس خوبی در شما ایجاد می‌شود. (بدون اینکه خودتان متوجه بشوید و یا اینکه بخواهید).

این احساس خوب شما بلافاصله و در هر لحظه بصورت آنلاین به ضمیرناخودآگاه ارسال می‌گردد.

ضمیرناخودآگاه هم طبق وظیفه‌ای که دارد یک ابتدا یک کپی از آن پیام را به عنوان یادگاری در بایگانی خود ذخیره کرده و نسخه اصلی را به همراه احساس مربوطه که ضمیمه آن پیام است به کائنات ارسال می‌کند.

در واقع ضمیرناخودآگاه رابط بین شما و کائنات عالم است.

وقتی که شما یک احساس خوب را از طریق ضمیرناخودآگاهتان به کائنات ارسال نمودید آنگاه کائنات با بررسی وضعیت کنونی شما شروع به تصمیم گیری و اقدام می‌کند.

کائنات با بررسی آن احساس ( که هم اکنون احساس خوب و مثبتی است چون همراه با شادی می‌باشد) شروع به بررسی نموده و متوجه می‌شوند که اتفاق خاصی که موجب شادی شما شده باشد در کار نیست.

اما از آنجائی که کائنات وظیفه دارد دقیقا" کیفیت اتفاقات زندگی آدمها را بر اساس نوع احساس آنها در هر لحظه تدارک ببیند متوجه می‌شود که باید اتفاق خوب و خوشایندی در زندگی شما بوقوع بپیوندد تا این احساس مثبت و شادتان با آن اتفاق هماهنگ باشد.

در واقع در این جهان کیفیت اتفاقات زندگی آدمها با نوع احساس خوب یا بد آنها کاملا" باید همخوانی داشته باشند.

لذا کائنات بنا به میزان مثبت بودن آن پیام، شروع به چیدمان اتفاقات زندگی شما در آینده می‌کند. مثلا" اگر درجه شادی و پیام مثبت شما از صد در صد، هشتاد درصد باشد اتفاقی پیش روی شما قرار می‌گیرد که باعث خوشحالی شما به اندازه هشتاد درصد می‌شود.

حال تصور کنید که شما احساسی مثبت و شاد گونه با درجه ای به اندازه صد در صد در هر لحظه برای کائنات ارسال کنید آنگاه چه اتفاقی خواهد افتاد؟

کائنات که حتی یک لحظه هم استراحت و بیکاری ندارند اتفاقات زندگی شما را به گونه ای تدارک خواهند دید که واقعا" باعث غافلگیر شدن شما می‌شود.

پس همان گونه که مشخص شد این خود شما هستید که با ارسال میزان شادی و پیامهای مثبت به کائنات تصمیم می‌گیرید که چه اتفاقاتی با چه میزان کیفیتی برای شما در آینده رخ بدهد.

این کار کاملا" رایگان است و هیچ خرجی ندارد. یعنی شما به راحتی و بدون هیچ هزینه ای می‌توانید اسباب شاد شدن و خندیدن خود را فراهم کنید.

می‌دانم شاید الان در وضعیتی نباشید که حتی بتوانید به خندیدن فکر کنید اما فراموش نکنید که قرار است ادامه اتفاقات به نفع شما تمام بشود.

قرار است که شما بعد از این اتفاقات خوبی را شاهد باشید و از این حالت و وضعیت ناراحت کننده خارج بشوید.

بخندید. احساس خوبی داشته باشید. فقط کافیست که چند بار تمرین کنید.

به آرامی اتفاقات زندگی شما یکی پس از دیگری به شکل مطلوب و خوشایندی برایتان اتفاق خواهد افتاد.

تا آنجائی که دیگر اشباع شده و این کار به صورت یک عادت در شما شکل خواهد گرفت و دیگر حتی یک لحظه هم به افکار و سخنان و احساسات منفی تمرکز نخواهید نمود.

عصبانیت و خشم، کینه و حسادت، غیبت و بدگوئی، غم و غصه، ترس و استرس، همه اینها انرژی های منفی هستند که باعث خواهند شد آدمی کیفیت اتفاقات زندگی خود را به بدترین شکل ممکن تجربه نماید.

هرگز از کوره در نروید. هروقت خواستید عصبانی بشوید به یاد بیاورید که شما با تولید احساس خشم و عصبانیت در واقع در حال ارسال پیامهای منفی به کائنات خواهید بود.

کائنات آنجا نشسته اند و هر لحظه منتظر هستند تا پیامهای شما را دریافت نموده و بر اساس آن کیفیت اتفاقات زندگی شما را تدارک ببینند.

همیشه آرام و شاد باشید تا همواره کیفیت اتفاقات زندگی شما به بهترین شکل ممکن رخداد نمایند.

پایان

 

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
وبلاگ احساس آرام می خواهد بگوید که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی رخ نمی‌دهد و هر پیش آمدی نتیجه سخنان،افکار و خصوصا" احساسات مثبت یا منفی ما است که در قالب اتفاقات و حوادث خوشایند یا ناخوشایند در زندگی ما پدیدار می‌شوند.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از مطلب های سایت راضی هستید ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 105
 • کل نظرات : 13
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 103
 • آی پی دیروز : 86
 • بازدید امروز : 408
 • باردید دیروز : 547
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 15
 • بازدید هفته : 1,997
 • بازدید ماه : 8,414
 • بازدید سال : 67,569
 • بازدید کلی : 3,055,393