احساس آرام نویسنده: مقاله

تقدیر در کائنات،
loading...

نقش احساس آرام در ضمیرناخودآگاه و کائنات

با احساس آرام و مثبت می توان کیفیت اتفاقات زندگی را به بهترین شکل ممکن تجربه نمود

محمد صاحبی بازدید : 107 چهارشنبه 06 آذر 1398 نظرات ()

 

 

  اگر می دانستید که نوع احساس شما اعم از احساس مثبت و خوب و یا احساس منفی و بد ، چقدر بر روی کیفیت و شکل اتفاقات و حوادث زندگی شما در آینده و ایجاد سرنوشت خوب یا بد ، نقش دارد آنگاه شاید این پست را با دقت بیشتری می خواندید.

 

 

به یاد داشته باشید که کائنات عالم طبق دستورالعمل های ضمیرناخودآگاه شما ، کیفیت و شکل اتفاقات زندگی شما را برنامه ریزی میکنند.

فراموش نکنید که وقتی احساس بدی پیدا می کنید ، یک دستور العمل منفی به ضمیرناخودآگاه شما ارسال می شود و ضمیرناخودآگاه هم آن دستورالعمل را به شکل یک  کد یا یک فرکانس  به کائنات عالم می فرستد.

کائنات عالم بر مبنای نوع احساس شما کیفیت اتفاقات را شکل میدهد ، اما چگونه؟

تصور کنید پای صحبت یک فرد منفی باف می نشینید و او برایتان در حال بازگو کردن غم و غصه هایش است. در صحبت هایش موضوعاتی را بیان میکند و شما را به این باور می رساند که این دنیا ارزش زندگی کردن و تلاش و مبارزه را ندارد . او موفق می شود کاملا" شما را نا امید کند. احساس می کنید که تمام غم و اندوه عالم وارد قلب شما شده است. تمام بدهکاری های گذشته را به خاطر می آورید.

این قسمت اول ماجراست . اما قسمت دوم ...

در این هنگام وقتی که شما احساس منفی و غم انگیز پیدا کردید ، این پیام غم انگیز به شکل یک احساس منفی  به ضمیرناخودآگاه شما ارسال می شود. در همان لحظه و بصورت فوری. ضمیرناخودآگاه در هر لحظه درحال آنالیز کردن احساسات شماست. ضمیرناخودآگاه بعد از دریافت این پیام غم انگیز ، طبق وظیفه ای که برایش تعریف شده است ، بلافاصله آن پیام غم انگیز را به کائنات ارسال می کند.

قسمت سوم ماجرا و دریافت آن پیام منفی توسط کائنات عالم

در این هنگام آن پیام منفی و غم انگیز از طریق ضمیرناخودآگاه شما به کائنات عالم ارسال شده است. کائنات عالم با دریافت آن پیام که حاوی یک  کد منحصر به فرد مربوط به شماست ، شروع به بررسی کارشناسانه می کند.

راستی به یاد داشته باشید که کائنات اصلا" کاری ندارد که این پیام چرا و چگونه از طرف شما ارسال شده است. او مامور است و معذور.کائنات بر مبنای احساس دریافتی از طریق ضمیرناخودآگاه شما ، اقدام میکند.

کائنات برای خودش تعریف خاصی از غم و اندوه و شادی و نشاط دارد.  تعریف کائنات از غم و غصه و اندوه ، بسته به اینکه احساس حامل آن چقدر بزرگ و قوی باشد متفاوت است. مثلا" وقتی که یک احساس کوچک غم و اندوه را دریافت می کند اتفاقی بر اساس همان احساس برای شخص مورد نظر ایجاد می کند . و یا اگر این احساس غم و اندوه خیلی بزرگتر باشد ، اتفاق ناگواری که برایش پدیدار میشود به نسبت همان احساس بزرگتر و دردناکتر خواهد بود.

کائنات با دریافت این احساس غم و اندوه که حالا ما فرض میکنیم یک احساس منفی کوچک باشد ، شروع به بررسی نموده و با کمی دقت متوجه میشود که در زندگی این شخص ، اتفاق ناگواری که با این غم و اندوه همخوانی داشته باشد وجود ندارد. کائنات نمیتواند بفهمد که این شخص فقط در فکر خود به این موضوع منفی فکر کرده و یا این موضوع غم انگیز را از طریق گوشهایش از کسی دیگر شنیده است ، کائنات بر اساس هر آنچه که دریافت میکند، اقدام میکند.

بعد از اینکه کائنات متوجه شد اتفاق ناگواری در زندگی این شخص  وجود ندارد ، طبق وظیفه ای که برایش تعریف شده است ، شروع به چیدمان اتفاقات وحوادث زندگی آن شخص میکند به نحوی که این اتفاقات و حوادث با آن احساس دریافت شده همخوانی داشته باشد.

لذا کائنات اتفاقات ناگواری مثل زمین خوردن و شکستن دست و پا و یا یک تصادف ساده که منجر به خرابی گلگیر یا درب اتومبیل آن شخص میشود و یا اتفاقاتی نظیر این ها را برای آن  شخص پدیدار میکند. اما آن شخص قطعا" اگر آدم هوشیاری نباشد ، شروع به شکوه و شکایت خواهد کرد که من چقدر بدشانس هستم. تمام اتفاقات بد باید برای من رخ بدهد. اصلا" یک درصد هم به فکرش خطور نمی کند که خودش این حادثه و اتفاق ناگوار را برای خودش سفارش داده است.

به یاد داشته باشید که هیچ اتفاق و حادثه ای در این جهان تصادفی رخ نمی دهد. مگر اینکه هر آدمی خودش با ایجاد و ارسال احساس منفی یا مثبت به کائنات در بوجود آمدن آن نقش مستقیم دارد.

در اینجا لازم است دستورالعمل ساده ای را به شما آموزش بدهم تا ان شالله همیشه شاهد اتفاقات وحوادث مثبت و خوشایند در زندگی خودتان باشید.

تحت هیچ شرایطی اجازه ندهید احساستان خراب بشود. اجازه ندهید کسی با سخنانش حال شما را خراب کند. گاهی شده مثلا" به دوستتان گفته اید: اصلا" حس و حال خوبی ندارم. یا اینکه مثلا" گفته اید : الان حسش نیست. دقت کنید شما تا وقتی احساس چیزی را پیدا نکنید به درستی و با لذت نمی توانید آن کار را انجام دهید. اصلا" هیچ تمایلی به انجام آن ندارید.چه بسا در شرایط دیگری ، بسیار خوشحال میشدید اگر آن کار را انجام میدادید. پس چه عاملی باعث شده که شما الان حس انجام آن کار را نداشته باشید؟ همان حس بد یا منفی . شما در معرض سخنان یا تصاویری قرار گرفته اید که احساستان خراب شده است. یا صحنه ای دردناک و ناراحت کننده دیده اید یا چیزی شنیده اید که شما را ناراحت کرده است. یا سخنی به زبان آورده اید که بعد از ادای آن پشیمان شده و هم اکنون ناراحت و غمگین هستید. بهرحال شما هم اکنون احساس خوبی ندارید. این دقیقا" همان لحظه ای است که ضمیرناخودآگاه شما در کمین نشسته تا آن پیام منفی را بلافاصله به کائنات عالم ارسال نماید.

شما تحت هیچ شرایطی نباید اجازه بدهید حستان خراب بشود. خودتان بهتر میدانید چه چیزهایی شما را غمگین و ناراحت کرده و یا حستان را خراب میکند. باید روی این موضوع کارکنید. زندگی خودتان را باری به هرجهت پیش نبرید. اینکه هرچه پیش آمد خوش آمد نباید باشد. این شما هستید که کیفیت اتفاقات زندگی اتان را چیده مان میکنید. این خود شما هستید که تعیین میکنید در آینده چه اتفاقاتی با چه شکل و کیفیتی برایتان رخ بدهد. پس چرا راضی بشوید که کیفیت و شکل اتفاقات زندگی اتان خراب از آب در بیاید.

به خاطر داشته باشید که نوع اتفاقات زندگی شما تغییر نمی کند چون نوع اتفاقات زندگی را شما قبلا" طبق برنامه ریزی خودتان تعیین کرده اید. فقط شکل و کیفیت آنها تغییر میکند. مثلا اگر شما تصمیم گرفته باشید که به سینما بروید ، احساس منفی و بد شما باعث میشود که از لحظه ای که میخواهید از منزل خارج شوید شاهد اتفاقات و حوادث ناگوار باشید تا لحظه ای که به خانه بر میگردید. در اینجا با خراب شدن احساس شما ، شما به جای رفتن به سینما به پارک نخواهید رفت چون شما قبلا" برای رفتن به سینما برنامه ریزی کرده اید ، پس شکل و کیفیت اتفاقات عوض میشود نه نوع آن.

ضمیرناخودآگاه و کائنات خنگ و کودن  هستند. آنها فاقد درک و شعوری هستند که ما برای خودمان از فهم و درک و شعور  تعریف کرده ایم. آنها فقط طبق همان احساسات خوب یا بد ما تصمیم می گیریند و اجرا میکنند. دقیقا" مانند یک ربات در خدمت ما هستند. دقت کنید لطفا...

به زبانی بسیار ساده به شما آموزش میدهم که بدانید و به دوستان و بستگانتان هم آموزش بدهید .( شما باید یک اجرا کننده خوب و بعد یک آموزش دهنده ی ماهر باشید و این مطالب را به اطرافیان خود هم به زبانی ساده انتقال دهید تا آنها هم مثل شما شاهد تجربه ی اتفاقات زندگی خود به بهترین شکل ممکن باشند.)

پس : اجازه ندهید احساستان خراب بشود. همیشه مراقب باشید تا بهانه دست ضمیرناخودآگاه و کائنات ندهید. آنها فقط به وظیفه ای که ماموریت انجامش را دارند عمل میکنند.

برعکس وقتی شما به واسطه ی هم صحبتی با پدرو مادرتان یا برادر و خواهر یا دوست و فامیل و همکلاسی، شاد می شوید و می خندید و احساس خوبی پیدا میکنید. یا یک آهنگ شاد و مورد علاقه اتان  را گوش میکنید و یا یک فیلم مورد علاقه اتان را نگاه میکنید یا در پارک و خیابان قدم می زنید و احساس خوبی پیدا میکنید ، شما در این لحظه بدون اینکه خودتان بدانید درحال ایجاد وشکل دادن کیفیت اتفاقات آینده زندگی خودتان هستید. شما در هر لحظه با داشتن یک احساس خوب و آرام و مثبت ، درحال ارسال یک پیام مثبت به ضمیرناخودآگاهتان هستید. ضمیرناخودآگاه هم در هر لحظه درحال دریافت و ارسال آن پیام ها به کائنات است. کائنات با دریافت آن احساس خوب ، نمی تواند بفهمد که این احساس خوب شما فقط به خاطر یک قدم زدن ساده با دوستتان یا همسرتان و یا هم صحبتی با کسی که دوستش دارید یا گوش کردن به یک آهنگ شاد ، ایجاد شده است. کائنات اصلا" کاری به این چیزها ندارد. او  فقط و فقط با شکل منفی یا مثبت  احساس کار دارد. با دریافت این احساس مثبت ، شروع به بررسی می کند و بعد از اینکه متوجه شد اتفاق خوشحال کننده ای در حال رخ دادن نیست ، شروع به کار نموده و کیفیت و شکل اتفاقات آتی زندگی شما را به گونه ای چیدمان میکند که شما ممکن از از خوشحالی غافلگیر بشوید. اتفاقات و حوادث خوبی را تجربه میکنید. در مسافرت دچار حادثه نمی شوید. اتومبیلتان خراب  نمی شود. اتفاق بدی برای شما و همراهانتان رخ نمی دهد. بنزین اتومبیلتان به یکباره تمام نمیشود که شما را در کنار جاده نگهدارد. کسی به ماشین شما نیمی زند و شما هم با کسی تصادف نمیکنید.در تاکسی همراه و بغل دست یک آدم ناراحت قرار نمی گیرید.  بیمار نمیشوید و اگر هم بشوید بزودی و سریع بهبود پیدا میکنید. و خیلی اتفاقات خوب دیگر که اگر بخواهم تمام آنها را نام ببرم باید تا صبح فقط به این اتفاقات بپردازم.

نکته ی کلیدی دیگر اینکه هرگز در ذهن خودتان به اتفاقات آینده که قرار است رخ بدهد به شکل بد فکر نکنید. یعنی اینکه تجسم منفی نداشته باشید. مثلا" قرار است کسی را ملاقات کنید. در ذهنتان شروع به تجسم منفی نکنید که خوب اگر من فردا رفتم و آن شخص مرا نپذیرفت چه ! یا اصلا" مدارک مرا قبول نکرد آنگاه چه کنم؟ یا اگر اصلا" حضور نداشت چه؟

این تصورات منفی باعث میشود که باز هم ضمیرناخودآگاه شما پیام های منفی از شما دریافت نماید. این پیام های منفی به همراه همان احساس بدی که در شما بوجود می آید به کائنات ارسال میشود و کائنات دقیقا" شکل آن اتفاق را به همانگونه ای که شما احساس کرده بودید برایتان چیدمان میکند.

اصلا" درموردش فکر نکنید. اجازه بدهید زمانش فرا برسد. می گویید استرس دارم. دلم شور میزند. این دقیقا" همان اتفاق ناگوار است که رخ میدهد . با خودتان حرف بزنید. بصورت مصنوعی به ضمیرناخودآگاهتان خوراک بدهید.

ضمیرناخودآگاه خنگ و کودن است. اصلا" متوجه نمیشودکه شما راست میگویید یا نه ! گولش بزنید. با خودتان حرف بزنید. مثلا" بگویید فردا من میروم سر قرار و آن شخص مرا با خوشرویی می پذیرد و با دریافت مدارک کامل من ، کارم انجام میشود. کیفیت اتفاق فردا را بصورت جز به جز و دقیق در ذهن خود مرور کنید و به تصویر بکشید اما بصورت زیبا و خوشایند و همانگونه که دوست دارید رخ بدهد.واقعا" درذهن خود تصور و تجسم نمائید. خودتان را و به عبارتی ضمیرخودآگاهتان را گول نزنید بلکه ضمیرناخودآگاه و ناهوشیارتان را فریب بدهید. درزمان بیان این جملات باید شکل و هیبت و احساس شخصی را داشته باشید که کارش با موفقیت انجام شده است. بنوعی باید برای خودتان و ضمیرناخودآگاهتان فیلم بازی کنید. ( بازیگران سینما و تاتر راحت تر میتوانند ضمیرناخودآگاهشان را  گول بزنند  چون ، براحتی میتوانند در یک نقش قرار بگیرند و طوری وانمود نمایند که گویا هم اکنون در همان فضا و مکان قرار دارند. سعی کنید از این خصوصیت خوب هنرپیشه ها الگو برداری کنید و یاد بگیرید که برای خودتان و ضمیرناخودآگاهتان گاهی فیلم بازی کنید.) و اما بعد...

ضمیرناخودآگاه شما گول میخورد و این خوراک را که در همان لحظه ایجاد احساس خوب و مثبتی هم برای شما کرده است به کائنات ارسال می کند. کائنات با دریافت این پیام و بررسی اوضاع و احوال متوجه میشود که شما احساس موفقیت و پیروزی و خوشنودی دارید. کائنات نمی فهمد که شما برای چه خوشحال هستید. کائنات نمی فهمد که شما برای اتفاق خوب فردا خودتان را آماده کرده اید. کائنات فقط به احساس خوب شما پاسخ میدهد و شروع به کارنموده و کیفیت اتفاقات فردایتان را به بهترین شکل ممکن که رضایت خاطر شما را فراهم نماید ،  رقم می زند. خوب طبیعی است که قرار فردای شما هم در لیست همان اتفاقات فردا است و شامل همان اتفاقات خوب میشود.

به همین راحتی شما میتوانید کیفیت اتفاقات زندگی اتان را خوب و قشنگ ایجاد کنید. وقتی که شما عادت کردید به اینگونه زندگی کردن و همه چیز را به فال نیک گرفتن ، بصورت خودکار شما دارای یک سرنوشت خوب و خوشایند خواهید بود. حتما" در اطراف خود کسانی را می شناسید که در اصطلاح آدمهای خوش شانسی هستند. دست به هرکاری که می زنند  خوب و موفقیت آمیز از کار در می آید، اینها از آسمان یا کرات دیگر نیامده اند. آنها هم دقیقا" مثل شما هستند .فقط  تفاوت آنها با دیگرانی که این دستورالعمل ها را اجرا نمی کنند در این است  که همیشه آنها دارای احساس خوب و مثب و آرامی هستند. شما آنها را هرگز درحالت عصبانیت یا خشم نمی بینید. همیشه آرام هستند. آرام سخن میگویند. مهربان هستند. خونسرد هستند. منطقی هستند. چون مراقب هستندکه احساسشان خراب نشود.

تا زمانی که اجازه ندهید احساستان خراب بشود مطمئن باشید که کیفیت اتفاقات زندگی شما به بهترین شکل ممکن رخ خواهد داد.

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط زیبا در تاریخ 1398/9/18 و 3:54 دقیقه ارسال شده است

بسیار عالی و مفید . موفق باشید.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
هدف از ایجاد این وبلاگ آن است که خوانندگان گرامی همواره با ایجاد یک احساس آرام و مثبت ، کیفیت اتفاقات زندگی خود را در آینده ، به بهترین شکل ممکن تجربه نمایند. زیرا که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی نیست و تمام اتفاقات زندگی ما نتیجه احساسات مثبت یا منفی ماست.
اطلاعات کاربری
نظرسنجی
از مطلب های سایت راضی هستید ؟


آمار سایت
  • کل مطالب : 80
  • کل نظرات : 23
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 945
  • باردید دیروز : 393
  • بازدید ماه : 5,727
  • بازدید سال : 76,377
  • بازدید کلی : 2,653,754