loading...
احساس آرام _ ارتباط با ضمیرناخودآگاه و کائنات
احساس آرام

همیشه آرام باش اگر می خواهی بزرگی را تجربه کنی

به یاد داشته باش که بزرگترین اقیانوس جهان هنوز هم آرام است.

محمد صاحبی بازدید : 893 چهارشنبه 17 مهر 1398 نظرات (0)

 

لازمه خوشبختی، داشتن یک احساس آرام و مثبت است. شما باید بتوانید از هر آنچه که هم اکنون در اختیارتان است لذت ببرید و بابت داشتن آنها خوشنود باشید.

شکرگزاری و قدردانی بابت داشته‌های فعلی شما، احساس آرام و مثبتی را در شما ایجاد خواهد نمود.

 اگر به زندگی افراد موفق نگاه کنید خواهید دید که هیچ یک از آنها از ابتدا آنگونه ثروتنمند و موفق و احیانا" خوشبخت نبوده اند.

آنها در ابتدا توانستند که خود را آرام بسازند.

تا زمانی که طوفان درون آرام نگیرد، هرگز خوشبختی و آرامش به سراغ کسی نخواهد رفت.

زمانی که شما بابت داشته‌های فعلی خودتان خوشنود و شکرگزار باشید آنگاه در هر لحظه پیامها و سیگنالهای مثبت به ضمیرناخودآگاهتان ارسال خواهد شد.

ضمیرناخودآگاه در هر لحظه در حال دریافت این پیامها از طرف شماست.

شما این پیامها را در هر لحظه توسط افکارتان و سخنانی که به زبان می‌آورید برای ضمیرناخودآهتان ارسال می‌کنید.

ضمیرناخودآگاه هم این پیامها را دریافت نموده و به همراه احساسی که برای آن در شما ایجاد شده است به کائنات می‌فرستد.

کائنات وظیفه دارند هر پیامی را که حاوی احساس باشد را دریافت نموده و بر اساس آن کیفیت اتفاقات زندگی شما را تدارک ببینند.

پس اگر شما دائما" در حال تولید پیامهای منفی مثل نا امیدی و یاس و خشم وعصبانیت و حسادت، در ذهن خود هستید آنگاه باید شاهد تجربه اتفاقات ناگواری در زندگی خود باشید.

لازم به یادآوری است که هر آدمی در سیستم کائنات برای خود یک کُد مخصوص دارد.

کائنات با استناد به آن کُد، عملیات خود را انجام می‌دهد.

 همانگونه که می‌دانید وظیفه کائنات اجرائی کردن دستوراتی است که هر آدمی بر اساس سخنان و افکار و احساساتش در خود ایجاد می‌نماید.

وقتی یک شخصی داشته های ارزشمند فعلی خود را نادیده می‌گیرد و فقط به آن چیزهایی که ندارد یا آرزوی داشتن آنها را دارد فکر می‌کند آنگاه به صورت اتوماتیک افکار و احساسات خاصی در وجودش شکل خواهد گرفت.

این افکار و احساس نا امیدی از نداشتن چیزهایی که آرزویش را دارد به شکل سیگنالهایی به ضمیرناخودآگاه ارسال می‌شود.

ضمیرناخودآگاه این پیام منفی را به همراه احساس بد آن به کائنات می‌فرستد. کائنات با دریافت این افکار و احساس منفی از طرف آن شخص با کد مشخص، بلافاصله شروع به بررسی اوضاع و احوال وی می‌کنند.

کائنات با دریافت کد مورد نظر بلافاصله متوجه می‌شوند که این پیام از طرف کیست. لذا به سرعت پرونده وی تحت بررسی قرار می‌گیرد.

کائنات با بررسی پرونده آن شخص و نگاهی عمیق و گسترده به زندگی فعلی وی در می‌‌یابد که شرایط فعلی این شخص با محتویات پیام ارسال شده توسط وی، یکسان نیست و همخوانی ندارد.

لازم به توضیح است که کائنات برداشت های خاصی از افکار و احساسات ما داشته و برای هر یک از آنها یک برچسب، در نظر می‌گیرد.

همانگونه که گفته شد کائنات با بررسی  وضعیت فعلی آن شخص متوجه می‌شود که اوضاع و احوال ایشان با پیغامی که به همراه احساسش فرستاده است اصلا" همخوانی ندارد.

در حالی که این پیام دریافتی به معنی داشتن یک شرایط خیلی سخت و ناگوار است. شرایط یک شخص بیمار، تصادف کرده، در بیمارستان بستری شده، بدهکار، شکست خورده، غم و اندوه یک شخص مصیب زده، و صدها مورد دیگر از این قبیل که کائنات در فاکتورها و لیست خود دارد و برای آن شخص تدارک می‌بیند.

آن شخصی که گله و شکایت می‌کرده است و به جای شکرگزاری و تلاش برای زندگی بهتر‌ خود، دائما" در حال ناله و شکایت بوده است اکنون باید اتفاقاتی را تجربه کند که با افکار و احساساتش همخوانی داشته باشد.

لذا کائنات عالم شروع به تدارک حوادث و اتفاقات آینده بر اساس آن افکار و احساس منفی برای آن شخص خواهد نمود.

چند وقت بعد اتفاقات و حوادث ناگوار از راه می‌رسند. بیماری، آسیب دیدن از تصادف، خرابی اتومبیل، دعوا و درگیری فیزیکی، برخورد با افراد عصبانی و پرخاشگر، و صدها اتفاق اینگونه بر سر راه ایشان قرار خواهد گرفت.

کائنات با کسی حساب شخصی ندارد. کائنات بر اساس دریافتی‌هایی که ما خودمان برایش از طریق ذهن خود ارسال می‌کنیم این اتفاقات را در زندگی برایمان رقم می‌زنند.

هیچ رویدادی در این دنیا تصادفی نیست. هیچ اتفاقی از قبل بدون اینکه ماخودمان خواسته باشیم یا دستور ایجاد آنرا صادر کرده باشیم رخ نخواهد داد.

افراد آرام و شکرگزاری که بابت داشته های فعلی خود از خدای مهربان سپاسگزاری می‌کنند با ایجاد تفکر و احساس آرام و مثبت در وجود خویشتن، باعث می‌شوند که کیفیت اتفاقات و حوادث آینده طوری برایشان رقم بخورد که بتوانند به راحتی و مثل آب خوردن به اهداف و آرزوهای قشنگی که در ذهن خود دارند برسند.

برای رسیدن به خواسته هایتان ابتدا باید آرامش داشته باشید.

به داشته های فعلی خود فکر کنید و سپاسگزار باشید. آنگاه با احساس آرامشی که به دست می‌آورید اهداف و آرزوها و رویاهای قشنگتان از پشت ابرهای تیره بدبختی و نا‌امیدی و غم واندوه پدیدار می‌شوند و شما متعحب خواهید شد که این اتفاقات زیبا چقدر شبیه معجزه هستند.

درحالی که هیچ معجزه و شانسی در کار نیست. تمام کارهای خدا، معجزه گونه هستند.

برای شروع ابتدا و قدم اول آن است که به داشته های فعلی خودتان فکر کنید و اصلا" به نداشته هایتان توجهی نکنید.

بعد از بدست آوردن آرامش، آنگاه آرزوها و رویاهایتان یک به یک و به صورت خودکار نمایان خواهند شد.

لازم به تکرار است که، وقتی شما به داشته های فعلی خودتان توجه کرده و روی آنها  متمرکز می‌شوید و بابت آنها شکرگزاری می‌کنید، در واقع به نوعی در حال فریب دادن کائنات هستید. ( برای آیا می‌توان کائنات را فریب داد، اینجا کلیک کنید).

پایان

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
وبلاگ احساس آرام می خواهد بگوید که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی رخ نمی‌دهد و هر پیش آمدی نتیجه سخنان،افکار و خصوصا" احساسات مثبت یا منفی ما است که در قالب اتفاقات و حوادث خوشایند یا ناخوشایند در زندگی ما پدیدار می‌شوند.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از مطلب های سایت راضی هستید ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 105
 • کل نظرات : 13
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 101
 • آی پی دیروز : 86
 • بازدید امروز : 390
 • باردید دیروز : 547
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 15
 • بازدید هفته : 1,979
 • بازدید ماه : 8,396
 • بازدید سال : 67,551
 • بازدید کلی : 3,055,375