loading...
احساس آرام _ ارتباط با ضمیرناخودآگاه و کائنات
احساس آرام

همیشه آرام باش اگر می خواهی بزرگی را تجربه کنی

به یاد داشته باش که بزرگترین اقیانوس جهان هنوز هم آرام است.

محمد صاحبی بازدید : 530 دوشنبه 18 شهریور 1398 نظرات (0)

 

کائنات (تمامی عالم هستی به غیر از شخص شما و خداوند مهربان، کائنات نامیده میشود) بر اساس قوانین خاص خودش، به خواسته‌ها و آرزوهای آدمها ترتیب اثر می‌دهد.

کائنات به مانند بانک ها عمل میکند. شما وقتی میخواهید از یک بانک وامی دریافت نمائید باید ضمانت یا اعتباری معادل آن وام درخواستی داشته باشید که به بانک ارائه نمائید، در غیر این صورت بانک به شما وام نخواهد داد.

یا اگر وامی هم به شما تعلق بگیرد به اندازه اعتبارتان است نه بیشتر. مثلا" اگر اعتبار شما یکصد میلیون تومان باشد، دیگر نباید انتظار داشته باشید که سیصد میلیون تومان وام به شما بدهند.

مهم نیست که وام درخواستی شما یا به عبارتی آرزو و خواسته شما چه باشد، هر چه که باشد باید به اندازه و معادل آن اعتبار داشته باشید که به کائنات ارائه نمائید.

اعتباری که کائنات از شما میخواهد " احساس آرام و مثبت و شاد بودن " است.

آیا شما میتوانید شاد باشید؟

آیا میتوانید احساس آرام و مثبتی داشته باشید و همواره خوش بین باشید؟

ممکن است کسی بگوید: ای بابا من الان هشتم در گروی نُهَم است و آنوقت تو از شاد بودن سخن میگویی!

دقیقا" نکته همین جاست. شما (خطابم به کسانی است که تاکنون به خواسته‌هایشان به خوبی نرسیده اند).

 بخاطر همین طرز تفکر است که تا‌ کُنون  نتوانسته‌اید به خواسته‌ها و اهدافتان به خوبی دست پیدا کنید.

همیشه همین حرفها را زده اید. بَد بین بودن و منفی فکر کردن موجب میشود که شما نتوانید شاد بودن را تجربه نمائید. شاد بودن از نظر کائنات به معنی رضایت و خوشنودی قلبی است.

کائنات با احساس درونی شما ارتباط بر قرار میکنند. برای کائنات، احساس رضایت و شاد بودن به معنی آمادگی برای جذب و دریافت( وام) است.

برای آنکه بتوانید شاد باشید یا به عبارتی احساس رضایت داشته باشید.

 باید لیستی از تمام داشته‌هایتان تهیه کنید و به آنها نگاه کنید و بابت همه آنها از خدای مهربان تشکر کنید.

ضمنا" با تمام کسانی که با آنها به  نوعی در ارتباط هستید مهربان باشید. اگر کسی در حق شما کار خوبی  کرده از او تشکر کنید. قدردان باشید. بدانید و مطمئن باشید که تشکر و قدردانی همیشه باعث می‌شود که آنچه که الان در اختیارتان است فزونی یابد.

 هرگز با خود نگویید، کسی که من میخواهم از او تشکر کنم اصلا" معنی تشکر را هم نمیداند! مهم نیست. شما تشکر کنید. شما قدردان باشید تا همچنان بتوانید دریافت کنید.

زمانی که شما اظهار خُرسندی و شاد بودن می‌کنید، کائنات از این احساس خوب شما، این چنین برداشت می‌کند که شما در حال حاضر در وضعیت خوبی به سر می‌برید. امکانات خوبی داشته و فضای کافی برای دریافت بیشتر دارید.

به یاد داشته باشید که کائنات با احساس شما کار دارد نه فقط افکار شما . افکار و سخنان شما تشکیل پیامی را میدهند که به ضمیرناخودآگاهتان فرستاده میشود. اگر این افکار و سخنان شما مثبت و همراه با حس شادی باشند آنگاه ضمیرناخودآگاه این پیام شما را همراه با آن احساس خوب و مثبت به کائنات ارسال میکند.

کائنات به پیام‌هایی که همراه با احساس مثبت و خوش بینی و شادی باشد، به سرعت پاسخ مثبت میدهد. اما اگر پیام شما منفی باشد و سخنان منفی به زبان بیاورید یا نا امید باشید، منفی باف باشید، غمگین باشید، آنگاه حس بدی در شما ایجاد می‌شود.

 این احساس بَد، به همراه آن پیام‌های منفی به ضمیرناخودآگاه منتقل می‌شود و از آنجا به کائنات ارسال خواهد شد. اینجا هم باز چون کائنات یک پیام قوی همراه با احساس دریافت کرده‌اند پاسخی منفی، معادل آن پیام را به آن شخص تقدیم خواهند نمود.

اتفاقات و حوادث معجزه آسا و بزرگ و شگفت انگیز، به آرامی و به صورت پلکانی رخ میدهند. ناگهان معجزه‌ای در زندگی شما رخ نمی دهد، مثلا" به یک باره یک کیسه پر از طلا و جواهرات از آسمان روی سر شما نخواهد افتاد.

 اگر چنین آرزویی داشته باشید تا صد سال دیگر هم این اتفاق رخ نمی‌دهد. معجزه در زندگی واقعی به شکل مرحله‌ای پدیدار میشود.

 یعنی شما با داشتن احساس مثبت و شاد، باعث می‌شوید که اولا" روحیه‌ای ایده آل داشته باشید و دوما" از نظر جسمانی در وضعیت قابل قبولی به سر ببرید. وقتی شما تن و بدنی سالم دارید مطمئنا" ذهن شما هم عالی خواهد بود.(عقل سالم در بدن سالم).

شما همواره باید شاد باشید. همیشه باید حس رضایت داشته باشید و همواره شکرگزار باشید. چون شما همیشه درحال رد و بدل کردن اطلاعات به ضمیرناخودآگاه و کائنات هستید.

 هر لحظه ارتعاشاتی از شما به کائنات فرستاده میشود و کائنات بر اساس این ارتعاشات اتفاقاتی را معادل آنها سر راه زندگی شما قرار میدهند. وقتی که شما دائما" احساس مثبت و شادی داشته باشید، ( شکرگزار باشید) در هر لحظه پیام‌ها و کدها و ارتعاشات مثبتی به کائنات ارسال کرده و مجموع این اتفاقات خوبی که سر راه شما قرار می‌گیرد، شما را به یک معجزه هدایت میکند. آدمهای خوشحال و مثبت اندیش شانس بیشتری برای برنده شدن و یا تجربه اتفاقات قشنگ در زندگی خواهند داشت.

تحت هیچ شرایطی غمگین نشوید.

 اجازه ندهید غم و اندوه، احساس بدی در شما ایجاد کند. به یاد داشته باشید که همین احساس بد، بلافاصله به ضمیرناخودآگاه و کائنات ارسال می‌شود.

کیفیت اتفاقات زندگی شما را خراب خواهد کرد. و به این گونه است که بعضی، همواره اتفاقات نامطلوب و ناخوشایندی را در زندگی تجربه می‌کنند.

آنها همیشه از زمین و زمان می نالند و شکایت دارند. آنها همیشه شکایت میکنند. امّا نمی‌دانندکه این شکایات و گله مندیها ، احساس منفی در آنها ایجاد میکند و این احساس بلافاصله توسط کائنات دریافت میشود.

کائنات همواره به این احساسات بصورت عملی پاسخ می‌دهند. پاسخ کائنات به شکل های مختلفی است. بر حسب اندازه و شدت آن احساس، عکس العمل کائنات هم متفاوت است.

 مثلا" گاهی به شکل یک پنچری ساده خودش را نشان میدهد. گاهی به شکل یک تصادفی که منجر به خراب شدن نیمی از اتومبیل شما خودش را نمایان میکند. گاهی هم به شکل یک سرماخوردگی ساده و گاهی هم به شکل سر درد است.

تکرار میکنم که کائنات قانونمند و هوشمنداست. کائنات با کسی تعارف و شوخی ندارد. کائنات با کسی دوست و رفیق نیست و ارتباط اختصاصی ندارد. کائنات باکسی خورده حساب شخصی ندارد. کائنات طبق برنامه‌ای که خدای مهربان به آن داده است، موظّف است تا طبق سخنان و افکار انسانها به همراه احساسی که ارسال میکنند عکس العمل نشان بدهد.

اکنون شما باید تصمیم بگیرید که از این لحظه به بعد هرگز احساس بدی پیدا نکنید. برای اینکه احساستان خراب نشود مراقب کلمات و سخنان خود باشید. مراقب افکاری که از سرتان میگذرد باشید.

 بدانید که سخنان و افکار شما خوراک ضمیرناخودآگاهتان است. وقتی خوراک مسموم و منفی به ضمیرناخودآگاهتان ارسال می‌کنید آنگاه احساس بد و منفی پیدا خواهید نمود.

احساس منفی و بَد شما به کائنات ارسال میشود و کائنات موظّف است که اتفاقات زندگی شما را بر طبق آن پایه گذاری نماید.

 پایان

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
وبلاگ احساس آرام می خواهد بگوید که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی رخ نمی‌دهد و هر پیش آمدی نتیجه سخنان،افکار و خصوصا" احساسات مثبت یا منفی ما است که در قالب اتفاقات و حوادث خوشایند یا ناخوشایند در زندگی ما پدیدار می‌شوند.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از مطلب های سایت راضی هستید ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 105
 • کل نظرات : 13
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 74
 • آی پی دیروز : 95
 • بازدید امروز : 2,992
 • باردید دیروز : 472
 • گوگل امروز : 6
 • گوگل دیروز : 21
 • بازدید هفته : 4,279
 • بازدید ماه : 11,242
 • بازدید سال : 56,990
 • بازدید کلی : 3,044,814