loading...
احساس آرام _ ارتباط با ضمیرناخودآگاه و کائنات
احساس آرام

همیشه آرام باش اگر می خواهی بزرگی را تجربه کنی

به یاد داشته باش که بزرگترین اقیانوس جهان هنوز هم آرام است.

محمد صاحبی بازدید : 793 سه شنبه 29 مرداد 1398 نظرات (1)

 

اون آقا خیلی ناراحت بود. دائما" خودشو سرزنش میکرد. کمی عصبی به نظر می‌رسید. نمیدونست باید چه کاری انجام بده!

در واقع اتفاقی که افتاده این است که آن خانم توانسته به طرز بسیار ماهرانه، روی ضمیرناخودآگاه این آقا تاثیر منفی  بگذارد.

بخاطر همین این آقا  هیچ دسترسی هم به ضمیرناخودآگاه خود  ندارد و قادر نیست بصورت اختیاری آن افکار منفی را از ذهن خود خارج کند.

 

این اتفاق، خطرناک‌ترین اتفاقی است که ممکن است برای هر فردی رخ بدهد. اگر پیامی منفی به ضمیرناخودآگاه شخصی وارد بشود، آنگاه خارج کردن آن پیام های منفی کار بسیار دشواری خواهد بود. (در مواقعی خاص، از هیپنوتیزم استفاده میشود. برای آگاهی بیشتر از هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید).

در این شرایط، شخص نسبت به همه چیز بدبین می‌شود، حتی نسبت به خود و کارکرد خودش هم نگاه بدبینانه‌ای خواهد داشت.

همانگونه که در قسمت ضمیرناخودآگاه توضیح داده شده، ضمیرناخودآگاه ما، مَقرِّ فرماندهی کُل بدن ماست. در ضمیرناخودآگاه است که تصمیمات نهایی در زندگی و سرنوشت ما اتخاذ می‌شود.

ورودی‌های ذهن ما که همان حواس پنجگانه و ارتعاشات فکری است، بسیار حائز اهمیت می‌باشند. اگر به راحتی به حرفهای دیگران گوش فرا بدهیم و براحتی هر آنچه را که نباید نگاه کنیم، ببینیم. یا کسانی راکه نباید ملاقات نمائیم، ملاقات کنیم، بطور یقین اطلاعات منفی به ضمیرناخودآگاه خود ارسال کرده‌ایم.

تمامی این ورودی‌ها بعد از ورود به ذهن ما به قسمت ضمیرناخودآگاه ارسال میشوند. در آنجا بعد از اینکه یک کُپی از آن نسخه به بایگانی ذهن ما رفت، آنگاه اصل نُسخه به کائنات ارسال خواهد شد.

ضَمیرناخودآگاه ما رابط بین ما و کائِنات است. هر تصویر و تجسمی که ما در ذهن خود ایجاد می‌کنیم، بلافاصله به ضمیرناخودآگاه رفته و از آنجا به کائنات ارسال می‌شود.

ضمیرناخودآگاه همان غول چراغ جادوی قصه هاست. اما با این تفاوت که غول چراغ جادو، هر بار فقط می‌توانست سه آرزوی شما را بر آورده نماید اما ضمیرناخودآگاه شما قادر است بینهایت آرزو و خواسته شما را بر آورده کُند.

وارد شدن  اطلاعات غلط و منفی به ضمیرناخودآگاه، به اشکال مختلفی صورت می‌پذیرد.

 گاهی اوقات ما خواست خودمان، پای حرف کسانی می‌نشینیم که باعث میشوند ضمیرناخودآگاه ما به طرز وحشتناکی برنامه ریزی بشود.

 گاهی اوقات هم این کار اشتباه ما، ندانسته انجام می‌پذیرد. بخاطر نداشتن آگاهی و اطلاعات لازم در مورد آن شخص بخصوص، نزد او می‌رویم و پای حرفهایش می‌نشینیم.

 اما قسمت مهم داستان اینجاست که گاهی اوقات ما براحتی تحت تاثیر سخنان طرف مقابلمان قرار میگیریم درحالی که باید یاد بگیریم تا هر حرفی را براحتی و بدون استدلال نپذیریم.

به عنوان مثال آن آقایی که پای صحبت‌های زن فالگیر نشسته است، خود با میل خودش این کار را انجام داده است. حال یا با آگاهی و علم به اشتباه بودن کارش این کار را کرده یا اینکه بدون آگاهی از عواقب آن به نزد آن زن رفته است.

در هر صورت وی پای سخنان بی اصل و اساس ایشان نشسته و به حرفهای منفی او گوش داده است. اما نکته اینجاست که چرا باید این آقا براحتی تحت تاثیر سخنان منفی آن زن قرار بگیرد؟

نداشتن اعتماد به نفس کافی و عدم آگاهی از توانایی‌های خویشتن موجب می‌شود که شخص به فال بینی و پیش گویی پناه ببرد. نداشتن برنامه ریزی درست در کارها و عدم مدیریت درست آن، باعث خواهد شد گاهی اوقات اشخاص نتوانند روی رفتار خود آگاهی و کنترل لازم را داشته باشند.

با مراجعه به فال گیر و پیش گو، می‌خواهیم کمی به خودمان دلداری بدهیم. نیاز به تایید شدن داریم. می‌خواهیم مطمئن باشیم که در آینده اتفاقات خوبی برایمان خواهد افتاد. چون به خودمان اعتماد نداریم لذا به سخنان طرف مقابل اعتماد میکنیم.

فاجعه زمانی رخ می‌دهد که مراجعه کننده مطالب دردناک و ناخوشایندی را می‌شنود.  حتی اگر یک  درصد هم امکان این بود که این اتفاقات به وقوع نپیوندند، اما با شنیدن این سخنان و نفوذ آنها به ضمیرناخودآگاه شخص، رخدادن آن اتفاقات بَد و منفی حتمی میشوند.

ما باید یاد بگیریم که هر سخنی را باور نکنیم و براحتی آنرا تایید نکرده و به ضمیرناخودآگاهمان ارسال ننمائیم.

زود باوری و خوش باوری باعث شده که خیلی از آدمها  براحتی تحت تاثیر سخنان فال گیرها و پیش گوها قرار بگیرند و به اُمید شنیدن خبرهای خوبی از آینده خود از  آنها، پول‌هایشان را برایشان خرج کنند و به سخنان واهی آنها گوش فرا بدهند.

اجازه ندهید سخنان منفی وارد ذهن شما بشود. ضمیرناخودآگاه شما اصلا" قادر به تشخیص سخنان خوب از بد نیست.

هر آنچه را که دریافت کند بلافاصله با ارسال به کائنات عالم، آنرا بزودی برایتان عملی خواهد کرد.

هیچ اتفاقی از قبل برای شما پیش بینی نشده است. سرنوشت شما از پیش تعیین نشده است. یعنی از قبل برای کسی سرنوشت شوم و بد و برای کسی سرنوشتی خوب و خوشایند تعیین نگشته است.

هرکسی در زندگی خود، خودش اتفاقات زندگی خودش را رقم می‌زند. ما با سخنان و کارها و افکاری که هم اکنون از ذهن خود عبور میدهیم، باعث می‌شویم که کیفیت اتفاقات زندگی در آینده رقم بخورد.

وقتی کسی در یک مقطع زمانی مشخص، افکار منفی داشته و یا دائما" سخنان منفی و نا امید کننده بر زبان آورده است و یا اینکه کارهایی انجام می‌داده که خلاف قوانین کائنات بوده، خوب طبیعتا" اکنون نباید زندگی آرام و راحتی داشته باشد.

اکنون باید در شرایط منفی و بدی به سر ببرد که با آن افکار و سخنان و کارهایی که در گذشته انجام داده همخوانی داشته باشد.

پس اگر میخواهید اتفاقات آینده زندگی شما از این لحظه به بعد، به همان صورتی باشد که خودتان دوست دارید، باید از الان تصمیم بگیرید که مراقب سخنان و افکار و کارهایی که انجام می‌دهید باشید.

 به مثبت اندیشی عادت کنید. به یاد داشته باشید که مثبت اندیشی موجب میشود که همواره اطلاعات خوبی به ضمیرناخودآگاه شما ارسال بشود.

ضمیرناخودآگاه و کائنات به نوعی فریب خواهند خورد. ( برای مشاهده مطلب آیا می‌توان کائنات را فریب داد اینجا کلیک کنید).

و در نتیجه روی کیفیت اتفاقاتی که در آینده قرار است برایتان رخ بدهد تاثیر بسزایی خواهد داشت.

اتفاقات خوبی را برای خودتان تصور کنید.

یکی دیگر از روش های ارسال پیام به ضمیرناخودآگاه، این است که خودمان خوراک ضمیرناخودآگاهمان را فراهم نمائیم.

به عنوان مثال دخترخانمی که دَم بخت است و هر لحظه ممکن است برایش خواستگار برسد، اگر دانسته یا ندانسته پای صحبت یک آدم منفی باف بنشیند  قطعا" چنان او را از زندگی نا امید خواهد کرد که تا آخر عمرش دیگر حتی خواب خواستگار را هم نخواهد دید.

 دختر خانم‌هایی که تمایل به ازدواج دارند باید خودشان دست به کار بشوند. شوهر ایده آل خود را در ذهنتان مجسم کنید. در ذهن خود مجسم کنید که دوست دارید همسر آینده شما چه خصوصیاتی داشته باشد. این مشخصات باید دقیق و کامل باشند. ضمیرناخودآگاه به پیام‌ها و تجسّمات ناقص و خام که بدون احساس باشند، پاسخ نمیدهد.

در ذهن خود تصور کنید که همراه همسر آینده خود به پارک و سینما و گردش می‌روید. همسر ایده آل خود را در ذهن خود مجسم کنید که به بهترین شکلی درحال زندگی درکنار هم هستید.

 اینها شاید به ظاهر بی معنا به نظر برسند اما در اصل پیام‌هایی هستند که شما به ضمیرناخودآگاه خودتان ارسال می‌کنید و بزودی کائنات باید این تجسمات شما را جامه عمل بپوشانند.

در آخر توصیه میکنم خواسته‌ها و آرزوهایتان را روی یک برگ  کاغذ بنویسید و برای رسیدن به آنها زمان دقیق مشخص کنید. مثلا" ذکر کنید که به خواست خدای مهربان و تلاش و کوشش خودم، من در تاریخ 27 بهمن سال 1398 به آرزوی خودم با این مشخصات دقیق می‌رسم. و فراموش نکنید که خدای مهربان هر لحظه حتی بدون اینکه من و شما متوجه باشیم مراقب ماست و نظر لطف بی پایانش همواره شامل حالمان است.

پس با امید و توکل به خدای مهربانی که حتی یک لحظه من و شما را فراموش نمی‌کند به آرزوها و خواسته‌های خوبتان فکرکنید و مطمئن باشید که بزودی به لطف خداوند به همه آنها دست خواهید یافت.زیرا خودش فرموده که بخواهید از من تا من بشما بدهم.

مجددا" تکرار می‌کنم، تا زمانی که شما احساس آرام و شادی نداشته باشید یقین بدانید که به هیچ یک از آرزوهایتان نخواهید رسید.

راه رسیدن به خواست و آرزوها احساس مثبت و آرام و شاد است.

گاهی اوقات ما تصور می‌کنیم که ما، در ارتباط با آرزو و اهدافمان، فقط با آدمها سر و کار داریم. درحالی که چنین نیست و ما با کل کائنات هستی مواجه هستیم.

شما وقتی یک آرزو و هدف مشخصی دارید و با احساس مثبت و خوشحالی و رضایتمندی به دنبال آن هستید آنگاه کائنات به این احساس شما پاسخ مثبت می‌دهد.

پایان

 

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط نسترن در تاریخ 1398/05/30 و 11:29 دقیقه ارسال شده است

عالی بودشکلک
پاسخ : سپاس


کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
وبلاگ احساس آرام می خواهد بگوید که در این جهان هیچ رویدادی تصادفی رخ نمی‌دهد و هر پیش آمدی نتیجه سخنان،افکار و خصوصا" احساسات مثبت یا منفی ما است که در قالب اتفاقات و حوادث خوشایند یا ناخوشایند در زندگی ما پدیدار می‌شوند.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از مطلب های سایت راضی هستید ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 105
 • کل نظرات : 12
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 54
 • آی پی دیروز : 59
 • بازدید امروز : 170
 • باردید دیروز : 92
 • گوگل امروز : 20
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 659
 • بازدید ماه : 3,853
 • بازدید سال : 33,931
 • بازدید کلی : 2,968,055